VIDEO: Ohlednutí za MotoGP v Brně

Zajišťujeme bezpečnost na Gran Prix České republiky na Automodromu Brno. 

Společnost D.I.SEVEN zajišťuje bezpečnost na Grand Prix České republiky na Automodromu Brno. A to především v řízení dopravy během trvání závodů. Pracovníci ostrahy pak provádí střežení vstupů blízko dráhy, aby předešli zraněním. 

Staráme se o následující:

  • Řízení křižovatek - kontrola oprávněnosti vjezdu vozidel a kontrola oprávněnosti vjezdu osob sedících ve vozidlech
  • Obsluha příjezdových tras - zamezení neoprávněného vjezdu vozidel do prostor areálu
  • Služba na servisní komunikaci - zamezení vstupu osob na dráhu
  • Ostraha zázemí a technického vybavení

 

Profesionálnízabezpečení 

Profesionální zajištění bezpečnosti návštěvníků, pořadatelů a účinkujících. Společnost Automotodrom a.s. se stará o technické zabezpečení závodní dráhy a zázemí závodiště, organizuje závody na národní i světové úrovni, ale také úspěšně podniká v oblasti promotérství a marketingu. Nejvýznamnějším podnikem, který akciová společnost každoročně zajišťuje, je závod Mistrovství světa silničních motocyklů, Grand Prix České republiky, který již na Automotodromu Brno hostuje každoročně.

O co vše se stará D.I.SEVEN?

Grand Prix České republiky se stala prvořadou sportovní událostí, sledovanou díky televizním přenosům ve všech světadílech. Na tomto Mistrovství světa silničních motocyklů se společnost D.I.SEVEN,a.s. spolupodílela na zajištění a zabezpečení akce a poskytovala pořadatelské služby. Pořadatelské služby na této akci obsahovaly např. řízení křižovatek, na kterých se prováděla kontrola oprávněnosti vjezdu vozidel a kontrola oprávněnosti vjezdu osob sedících ve vozidlech. Dále obsluhu příjezdových tras a zamezení neoprávněného vjezdu vozidel do prostor areálu. Na servisní komunikaci se zajišťovala bezpečnost a zamezení vstupu osob na dráhu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...