Ostrahu majetku a ochranu osob zajišťuje pro Klínec a jeho okolí bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Vedle širokého sortimentu nabízených služeb také poskytuje možnost napojení na PCO - pult centrální ochrany. Zmíněný typ dálkové ostrahy objektů je v dnešní době stále oblíbenější pro svou vysokou účinnost. Tento fakt násobí i skutečnost, že D.I.SEVEN využívá jako dosud jediná bezpečnostní agentura v ČR vlastní dohledové centrum v nejmodernějším provedení.

Ochranacitlivých dat

Vzhledem k přísným bezpečnostním normám, kterým je náš pult centrální ochrany podřízen, zajišťujeme maximální ochranu klientských dat.

Lokálněneomezené služby

Služby PCO a následné napojení na PCO mohou být poskytovány na kterémkoliv místě České republiky, samozřejmě při splnění podmínek dostupnosti zvolených přenosových tras. Dohledové centrum může přijímat také digitální signály z kamerových sledovacích systémů.

Výhodypultu centrální ochrany

Nespornou výhodou dálkové elektronické ostrahy je nepřetržitý monitoring sledovaných objektů. Další předností je i okamžitý zásah k napadenému objektu. Tento zásah nemusí provádět klient sám jako je to u různých „domácích alarmů“. Tuto starost i s veškerými riziky přebírá zkušená profesionální zásahová jednotka. Tato jednotka je vysílána k napadeným objektům na pokyn operátora PCO a provádí fyzickou kontrolu a ochranu těchto objektů. Proto je vždy lepší přenechat riziko nepříjemného setkání s možným narušitelem na zkušených profesionálech.

Zpět na PCO

KontaktujteDohledové centrum:

Manažer služeb monitoringu 725 557 075 managerdc@diseven.cz
Dohledové centrum 602 179 721, 318 404 345 - 346  dc@diseven.cz


Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky