Brigádníci pro měření teploty

Jihlava (Vysočina)

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba
  • Motivační finanční ohodnocení

Kontakt - komu se hlásit

Martina Salloumová
Telefon: +420 567 301 370 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: jihlava@diseven.cz
Mobil: 734769716

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici brigádníci pro měření teploty. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Směnnost:
směnný provoz
Pracovněprávní vztah:
DPP
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu určitou
Hodinová mzda:
200 Kč / hod

Místo výkonu práce: Jihlava (Vysočina)

Práci budete vykonávat v objektech společnosti Bosch Diesel s.r.o.

Náplň práce

Vaším úkolem bude, za pomoci bezkontaktního přístroje, měření tělesné teploty zaměstnanců vstupujících do prostor výrobního závodu našeho významného klienta. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, vhodnou pro zájemce o finančně zajímavý přivýdělek. Časový harmonogram práce bude rozdělen na několik částí pokrývajících nástupy zaměstnanců na směnu (ranní, odpolední, noční). Jedná se o práci v pracovní dny i o víkendu.

Benefity

  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

Nabízíme

  • pravidelný měsíční příjem
  • velmi dobré platové ohodnocení

Požadujeme

  • spolehlivost
  • pracovní flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • pracovitost
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.