Obchůzkyjsou automaticky kontrolovány

Pochůzkový systém provozovaný společností D.I.SEVEN je unikátním systémem pro dohled nad pracovníky ostrahy objektů. Patrol systém je výjimečný v tom, že se v reálném čase zaznamenává stav pochůzky. Jednotlivé patroly již nemusíte hlídat, náš systém vše udělá za Vás a to online! Pochůzkový terminál online PT 200 slouží k identifikaci pochůzek pracovníků ostrahy provádějících pravidelné obchůzky střeženým objektem.

Kontrolní místa střeženého objektu jsou označena identifikačními čipy, které strážný při své obchůzce bezkontaktně načítá pochůzkovým terminálem PT 200 a tím zaznamená datum a čas provedené kontroly jednotlivých kontrolních bodů střeženého objektu. Veškerá evidence je automaticky odeslána přes GPRS na server.

Systém porovnává každé digitální označení místa a času pochůzky s pochůzkovým plánem, který je individuálně nastaven uživatelem. Pokud se s ním pochůzka neshoduje, jsou automaticky vyrozuměny uvedené kontaktní osoby a to mailem či SMS zprávou. To umožňuje okamžitě řešit nastalou situaci.

ActiveTrack je moderní způsob

Active Track je obchůzkový systém, který upravila bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Od ostatních užívaných obchůzkových systémů liší v tom, že snímače komunikují přímo s dispečinkem PCO a operátor tak má v reálném čase přehled nad průběhem služby fyzické ostrahy na objektu.

Takto řešený obchůzkový systém nabízí pouze naše bezpečnostní agentura, která klade velký důraz na zkvalitňování svých služeb. Při vývoji tohoto systému jsme hleděli na každý detail.

Data v bezpečí a pochůzkový systém – patrol systém

Počet záznamů do pochůzkového systému je neomezený, protože pochůzkový systém odesílá data v pravidelných intervalech na server. Pochůzkový systém a jeho čtečky nepřijdou o data a to ani v případě, že se čipový snímač poškodí, nebo dojde k výpadku GPRS signálu.

Přihlášení do systému

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...