Poskytovánínáhradního plnění

Zaměstnáváme více než 50% zaměstnanců OZP, proto prostřednictvím dceřiných společností poskytujeme podpůrné činnosti v rámci náhradního plnění. Díky odebírání našich služeb ušetříte čas vynakládaný na administraci, podpoříte zaměstnance OZP a jejich práci, a navíc i dosáhnete daňové úspory ve formě náhradního plnění.

Coje náhradní plnění?

Náhradní plnění se týká soukromých i státních společností a organizací. Zaměstnavatelé, kteří zaměstnávají více než 25 zaměstnanců jsou povinni zaměstnávat 4% osob se zdravotním postižením v poměru k celkovému počtu zaměstnanců dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Jakmůžete náhradní plnění v roce 2020 splnit?

Náhradní plnění lze splnit těmito třemi způsoby nebo jejich kombinací:

prime-zamestnani

Přímým zaměstnáním OZP

nahradni-plneni-2017

Odběrem služeb v rámci náhradního plnění 

odvod-do-statniho-rozpoctu-nahradni-plneni

Odvodem do státního rozpočtu 

Služby,které poskytujeme

Příklad služeb, které Vám můžeme prostřednictvím dceřiných společností poskytnout. Služby je možné kombinovat a sestavit si tak praktický balíček na míru.

7výhod odebírání našich služeb

1. Podpora zaměstnávání OZP
2. Úspora na odvodech státu
3. Splnění zákonem stanovený povinný podíl OZP
4. Úspora času a peněz
5. Zisk užitečných služeb
6. O administraci se postaráme my
7. Vyhnutí se pokutě až 1.000.000 Kč

Naším úkolem je vyřídit vše za Vás. Vložíme vše do „elektronické evidence" Ministerstva práce a sociálních věcí a na Vás bude jen odevzdat formulář „ohlášení plnění povinného podílu", který je nutné odevzdat do 15. února na Úřad práce ČR. To lze odevzdat v podobě elektronické nebo papírové.

Informace o registraci odběratele naleznete zde.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...