Přidejtese k našim spokojeným klientům

D.I.SEVEN se na českém trhu objevila v roce 1995. Dnes jsme velkou společností s více než 2500 profesionály a naše služby využívá více než 600 klientů. Za tu dobu jsme vybudovali vlastní PCO, jeden z nejmodernějších pultů centralizované ochrany v Evropě a poskytujeme profesionální služby v bezpečnostní a úklidové sféře

celorepublikova_pusobnost

Celorepubliková působnost

Působíme v celé České republice.

podporujeme-sponzorujeme

Podporujeme ty, kteří to potřebují

Podporujeme ty, kteří to v životě nemají lehké – a to částkou více než 4 300 000 Kč ročně.

s-nami-odpada-starost

S námi odpadá starost

Budete podnikem, který se soustředí pouze na svoji hlavní činnost. S námi se nemusíte starat o personální agendu, BOZP, školení a certifikace, pojištění, náhrady nemocenské a další.

vlastni-pco

Vlastní PCO

Vybudovali jsme vlastní pult centralizované ochrany, jeden z nejmodernějších v Evropě.

stali-a-aspokojeni-klienti

Stálí a spokojení klienti

Našich služeb využívá více než 600 společností, např. Globus nebo Sapeli. Zabezpečujeme prestižní akce jako MFF Karlovy Vary, festival Rock for People nebo MotoGP v Brně.

pojisteni-a-certifikace

Pojištění a certifikace

Jsme pojištěni na částku 300 000 000 Kč proti poškození klienta. Disponujeme ISO certifikacemi 9001:2016 a 14001:2016.

active-track

Active Track chrání Vás i naše zaměstnance.

Pouze s naší verzí obchůzkového systému Active Track máte v reálném čase přehled nad průběhem fyzické ostrahy. Máte tak přesný přehled o tom, zda je objekt střežen dle smluveného postupu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...