Nabídka volných míst v kraji Plzeňský kraj

Hledáte práci v bezpečnostní agentuře jako ostatní? Právě jste ji našli.

D.I.SEVEN, a.s., silná česká společnost zaměřená na bezpečnostní a úklidový servis s působností po celé České republice, hledá schopné uchazeče na tyto pozice.

Kde byste rádi pracovali?

Jakou práci hledáte?

Výběru neodpovídá žádná nabídka

 

VIDEO: Zabezpečujeme prestižní akce jako MFF Karlovy Vary

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad nové kolegy. Staňte se součástí našeho týmu!

Nenašli jste vhodnou pozici?

Nevadí, stejně nám zašlete Vaše CV přes kontaktní formulář nebo na email kariera@diseven.cz. Nezapomeňte uvést lokalitu, ve které byste chtěli pracovat. V případě, že se nám uvolní vhodné místo, budeme Vás kontaktovat!

Koho hledáme?

Máme práci pro vrátné, strážné, ostrahu, uklízečky, důchodce, obchodní zástupce, recepční, psovody, invalidní důchodce, zaměstnance bezpečnostních agentur, obchodníky, OZP, bezpečnostní pracovníky, handicapované, provizní obchodníky, ZPS, uklidové pracovníky, obchodníky, osoby s ČID a PID, manažery bezpečnostních služeb, asistentky, provozní manažery, zaměstnance v recepci, hlídače, vedoucí úklidu, manažery úklidových služeb, velitele objektu, členy zásahové skupiny. Hledáme pracovité a spolehlivé lidi, kterým nabízíme dlouhodobou spolupráci a pravidelný příjem.

Máte zájem o práci? Kontaktujte nás!

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...