Regionální obchodník

Praha a okresy Příbram, Benešov

Služební automobil, notebook a telefon. B2B trh. Nadstandardní fixní příjem + 10,5% z vytvořeného zisku.

Benefity

  • Měsíční příjem 50 000 - 75 000 Kč + 10,5% provize z vytvořeného zisku
  • B2B trh
  • Nadstandardní fixní příjem
  • Služební automobil, notebook a telefon

Kontakt - komu se hlásit

D.I.SEVEN - nábor obchod
E-mail: kariera-obchodnik@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Regionální obchodník. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Pracovněprávní vztah:
HPP / jiné
Minimální vzdělání:
středoškolské
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Mzdové rozpětí:
50 000 - 75 000 Kč / měsíc + 10,5% z vytvořeného zisku

Místo výkonu práce: Praha a okresy Příbram, Benešov

Hledáme schopného B2B obchodníka, který bude mít na starosti Prahu, část Středočeského kraje a okresy Příbram, Benešov. Osobní schůzky s klienty (k dispozici služební automobil).

Náplň práce

Hledáme schopného, aktivního a motivovaného B2B obchodníka, který bude mít na starosti část Prahy, Středočeského kraje a okresy Příbram, Benešov.
Obchodníka, který se nebojí prezentovat nabízené služby osobně u zákazníka, dokáže jej zaujmout po telefonu.

B2B obchodník v oboru bezpečnostních a úklidových služeb. Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Budete se osobně setkávat s klienty (B2B).

Pozice je vhodná i pro zkušené B2B obchodníky z jiných oborů. Po nástupu zajistíme odborné školení a kompletní uvedení do našeho oboru.

S přípravou na obchodní jednání Vám pomohou zkušení manažeři provozního oddělení. Můžete se spolehnout na jejich konzultace i přímou podporu při důležitých jednáních se zákazníkem a tvorbě nabídek.

Jestliže máte obchodnického ducha jste vítaným kandidátem.

Tato pozice je vhodná pro zkušené obchodníky, které vede ke změně jejich práce, vidina vyšších výdělků nebo touha po změně.

Vedle fixního příjmu nabízíme i zajímavou provizi z vytvořeného zisku:
Nástupní fixní příjem: 50.000 - 75.000 Kč (dle zkušeností)
+ 10,5% z vytvořeného zisku

Kromě příjemného vystupování a obchodnického talentu nic nepotřebujete. Poskytneme Vám služební automobil, služební telefon i notebook.

Benefity

  • B2B trh
  • Školení (profesní rozvoj)
  • Zajímavé provize z Vámi vytvořeného zisku
  • Zajistíme reklamu ve svěřeném regionu
firemní materiály

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • odborná školení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • nadstandardní fixní příjem
  • zajímavá provize z Vámi vytvořeného zisku

Požadujeme

  • Znalost aktivní akvizice - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
  • Znalost NOZ (schopnost přetvářet obchodní smlouvu)
  • Praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací
  • Sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.