Pomocdětem

Radost dětí je tou nejkrásnější odměnou pro celou naši firmu. Založili jsme Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Orlíček Přední Chlum. Orlíček slouží k dočasnému azylu týraných dětí a k jejich sociálně-právní ochraně. Podporujeme také dětský domov v Korkyni. DD Korkyně je prvním soukromým dětským domovem u nás.

Každoročně podporujeme potřebné částkou
4 300 000 Kč.

Při obecně prospěšné společnosti Ochrana Fauny, kterou podporujeme, fungují kroužky pro děti. Přírodovědný kroužek jehož náplní jsou zejména pobyty v přírodě za účelem jejího poznání a ochrany. Děti jsou také zasvěcení do chodu záchranné stanice, její každodenní náplně a péče pracovníků o zraněné živočichy. Za zdejší med obdrželi děti z místního včelařského kroužku dokonce medaili.

Dětem z dětských domovů se snažíme splnit vánoční přání, která Ježíškovi napíšou. Některé posíláme na letní tábor na Ranči Sluníčko v Bučovicích. A na Den dětí od nás dostanou praktické dary, které je potěší, jako třeba sešity, bloky, penály, tužky, kabelky, plavky, žabky, apod.

Podporujeme: 

Dětský domov Korkyně

Dětský domov Korkyně

Orlíček slouží k dočasnému azylu týraných dětí a poskytuje jim sociálně-právní ochranu.

orlicek

Zařízení Orlíček Přední Chlum

Soukromý dětský domov byl zprovozněn v říjnu 1992 jako první nestátní zařízení tohoto typu v České republice.

Linka bezpečí

Linka bezpečí

Denně se na Linku bezpečí obrací více než 500 dětí a mladých lidí z celé ČR se žádostí o pomoc či radu. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...