Vladimír Koudela

Další ročník cyklozávodu Krušnoton je za námi

11.08.2018

Přečtěte si jak proběhlo zabezpečení cyklistického závodu Krušnoton. Zajistili jsme bezpečnost závodníků i diváků.

více »

2 minuty čtení  |  Vladimír Koudela

D.I.SEVEN

Podporujeme částkou 5,6 milionů ty, kteří to potřebují

04.01.2018

Desítky dětí strádají v Česku bez rodičů, opuštěná zvířata mnohdy stráví celý život v útulku, handicapovaní jsou „na odpis“. Podívejte se, komu putovala naše podpora.

více »

5 minut čtení  |  D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Identita firmy

01.10.2017

V rámci nové firemní identity jsme připravili nové prezentační podklady – katalog, kde najdete všechny potřebné informace.

více »

D.I.SEVEN

Jan Fúska

Poděkování Jiřího Bartošky

09.07.2017

Za naše služby jsme dostali poděkování od pana Jiřího Bartošky, prezidenta Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jsme rádi, že se můžeme podílet na budování dobrého jména takto významné akce.

více »

1 minuta čtení  |  Jan Fúska

D.I.SEVEN

Focení v rámci nové firemní identity

31.05.2017

Protože nám záleží na kvalitní prezentaci naší společnosti, rozhodli jsme se v rámci nové firemní identity realizovat fotografování, za kterým stojí tým více než 10 lidí v čele s profesionálním fotografem.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Připravili jsme pro Vás nový web

04.04.2017

V průběhu dubna jsme pro Vás připravili nový web D.I.SEVEN. Stránky mají nový design a jsou přehlednější a jsou připraveny tak, aby se zákazník dozvěděl všechny potřebné informace.

více »

D.I.SEVEN

Martin Soukup

Sportovní úspěchy Tomáše Mošničky

07.02.2017

Handicapovaný sportovec Tomáš Mošnička pokračuje ve svých úspěších.

více »

2 minuty čtení  |  Martin Soukup

Jaroslav Petruňo

Kariéra po padesátce nekončí

01.02.2017

Jste kvůli vysokému věku bez práce? D.I.SEVEN je cesta jistoty i kariérního růstu.

více »

5 minut čtení  |  Jaroslav Petruňo

Vladimír Koudela

D.I.SEVEN je dodavatelem roku

30.01.2017

Dne 30. 1. 2017 jsme z rukou ředitele společnosti Knauf Insulation, pana Jana Brázdy, obdrželi ocenění "Dodavatel roku". Důvodem předání ceny je více jak 12letá spolupráce a ocenění vysoké kvality dodávaných služeb.

více »

1 minuta čtení  |  Vladimír Koudela

Jan Fúska

Tradiční účast D.I.SEVEN na MFF Karlovy Vary

29.09.2016

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN letos tradičně zajišťovala bezpečnost na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Karlových Varech.

více »

1 minuta čtení  |  Jan Fúska

Miroslav Chalupa

Přemýšlíte, jak zabezpečit probíhající stavbu nebo rekonstrukci objektu?

15.09.2016

Společnost D.I.SEVEN nabízí efektivní technologii Videofied, která zajišťuje zabezpečení objektů pomocí bezdrátových systémů s okamžitou video verifikací poplachu pomocí přenosu na PCO.

více »

5 minut čtení  |  Miroslav Chalupa

D.I.SEVEN

Výzva k předložení akcií a k doplnění údajů za účelem zaknihování

13.09.2016

Představenstvo vyzývá akcionáře společnosti, aby předložili a odevzdali veškeré jimi vlastněné listinné akcie, z důvodu změny typu akcií.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Certifikát environmentálního vyúčtovaní

21.06.2016

Naše firma recyklací starých spotřebičů výrazně přispěla k ochraně životního prostředí

více »

D.I.SEVEN

Miroslav Chalupa

Výhody napojení na PCO

16.06.2016

Na náš pult centrální ostrahy je v rámci České republiky aktuálně napojeno více než 1 000 objektů. Jaké výhody tato služba přináší? Přečtěte si více v článku.

více »

5 minut čtení  |  Miroslav Chalupa

Miroslav Chalupa

Nové stránky PCO

06.06.2016

Připravili jsme pro Vás stránky, které se přímo specializují na službu pultu centralizované ochrany D.I.SEVEN.

více »

1 minuta čtení  |  Miroslav Chalupa

D.I.SEVEN

Bezpečnostní služby na sportovních akcích

03.02.2016

Řev davů na sportovních akcích by měl být způsoben zápalem pro hru či děním na hřišti, nikoliv neočekávanou bezpečnostní situací. Důkladná bezpečnostní opatření sportovních akcí jsou stěžejní pro její hladký průběh. A na co je dobré dávat pozor?

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Snížení bezpečnostních rizik pro malé firmy

28.01.2016

Zajistit dostatečnou bezpečnost pracoviště je jedním ze základních pilířů pro ochranu proti případným rizikům, kterým může být firma vystavena. V dnešním článku se podíváme na několik bezpečnostních opatření, která Vám v této situaci pomohou.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Zabezpečení akcí s bezpečnostní agenturou

27.01.2016

Firemní večírky, oslavy, plesy či další akce vždy vyžadují nějakou formu organizace a zabezpečení. Využití fyzické ostrahy je skvělý způsob, jak zabezpečit Vaši nadcházející akci. V případě, že najmete ostrahu pro danou událost, dáváte hostům a účastníkům najevo, že Vám záleží na jejich bezpečnosti. Zároveň můžete zůstat s klidným vědomím, že se nemusíte starat o bezpečný průběh akce.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Výhody fyzické ostrahy podniků

21.12.2015

Služby bezpečnostní agentury mohou posloužit mnoha účelům. Malé i velké firmy se musí denně potýkat s realitou, že na jejich pozemcích může dojít ke krádeži či vloupání. I pro ně je tedy stěžejní otázka bezpečnosti. Proto se stále více obchodů a podniků rozhoduje využít služby fyzické ostrahy.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Statistiky kriminality za prvních 10 měsíců 2015

11.12.2015

Pokud se rozhodujete o zajištění ostrahy objektů či bezpečnosti různých společenských akcí, je užitečné podívat se na informace o kriminalitě v České republice. Získáte tak lepší představu o tom, jakým rizikům čelíte. V článku se můžete podívat na několik grafů o kriminalitě v ČR od ledna do října 2015.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Zabezpečení prázdného domu během Vánoc

08.12.2015

Mnoho lidí se rozhodne trávit Vánoce mimo domov. Ten se tak může snadněji stát terčem zlodějů. Připravili jsme pro Vás článek, který obsahuje pár rad a tipů pro zajištění bezpečnosti Vašeho domu v čase dovolené.

více »

D.I.SEVEN

Miroslav Chalupa

Vše o pultu centrální ochrany

04.12.2015

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN nabízí mnoho způsobů, jak zajistit bezpečnost svých klientů. Zjistěte o tom více.

více »

8 minut čtení  |  Miroslav Chalupa

Martin Soukup

Tomáš Mošnička opět vítězí

26.11.2015

V letošním roce se Tomáši Mošničkovi opravdu dařilo. Dosáhl vítězství ve všech závodech, které se pro handbikery v České republice pořádají. K tomuto skvělému výsledku mu moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

více »

2 minuty čtení  |  Martin Soukup

D.I.SEVEN

Kvalitní bezpečnostní služby s D.I.SEVEN

25.11.2015

Při spolupráci s bezpečnostní agenturou je důležitá komunikace mezi agenturou a klientem a garance poskytovaných služeb. Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN připravila 10 stručných bodů, na které klade speciální důraz při vzájemné komunikaci a následném zajištění bezpečnosti.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Spolupráce s bezpečnostní agenturou

18.11.2015

Zajímáte se o možnosti spolupráce s bezpečnostní agenturou? Připravili jsme pro Vás prezentaci o spolupráci s bezpečnostní agenturou. Navíc se můžete podívat na seznam služeb, které lze využít pro zajištění bezpečnosti.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Mapa kriminality

12.11.2015

Zajímají vás informace o trestné činnosti v České republice? Rádi bychom Vás upozornili na projekt Otevřené společnosti o.p.s., jímž je Mapa kriminality. Podívejte se sami, jaké ohrožení Vám hrozí v konkrétních oblastech republiky, na míru objasnění jednotlivých činů a mnohé další.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Náhradní plnění pro rok 2016

30.10.2015

Již teď se můžete podívat na možnosti splnění povinného podílu pomocí náhradního plnění. Připravili jsme pro Vás novou sekci náhradní plnění 2016.

více »

D.I.SEVEN

Martin Soukup

Přijímáme nové obchodníky do našeho týmu

19.03.2015

Využijte možnosti stát se členem našeho pracovního týmu. Podívejte se na volné pozice, které jsou momentálně volné. Těšíme se na Vaše životopis

více »

Martin Soukup

D.I.SEVEN

Zajistěte bezpečnost ve vašich budovách a objektech

10.03.2015

Ať už vlastníte či spravujete jakýkoliv typ budovy, postarat se o její zabezpečení je vždy prioritou. D.I.SEVEN klade důraz na profesionalitu svých bezpečnostních služeb. Vy se tak nemusíte obávat jakýchkoliv rizik.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Pořádková služba pro města a obce

30.10.2014

Novinka v naší nabídce bezpečnostních služeb. Zkušená pořádková služba pro města a obce zajistí všem obyvatelům pocit bezpečí a zabrání vandalismu!

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Náhradní plnění pro rok 2015

23.10.2014

Podívejte se na možnosti jak splnit náhradní pro rok 2015. Naše partnerská agentura D.I.SEVEN FACILITY nabízí služby v rámci náhradního plnění.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Úspěch Tomáše Mošničky

08.10.2014

Tomáš Mošnička se jako první hadbiker v ČR stal v jedné sezóně vítězem Českého poháru jak na silnici, tak na horských kolech. Gratulujeme!

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Dobročinný trh pokračuje

09.09.2014

Trh obrázků od handicapovaných dětí a dětí z dětských domovů stále běží. Odměňte jejich snahu a podpořte je v realizaci vlastních snů. Podpořte je i Vy.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

28.04.2014

Představenstvo společnosti D.I.SEVEN, a.s. svolává řádnou valnou hromadu na 28. 5. 2014 od 16:00 hod. v sídle advokátní kanceláře Jaroš - Fojtíková, Praha 4, Zelený pruh 95/97.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Včelařský kroužek při Domově Fauny se činí...

11.04.2014

Velikonoční svátky jara se blíží. V Domově Fauny, který rádi podporujeme, vyrábí včelařský kroužek pěkné chaloupky z medového perníkového těsta.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Tipy pro zabezpečení chalupy

04.03.2014

Z policejních statistik roku 2013 vyplývá, že chaty a chalupy patří mezi nejčastější cíle zlodějů, zvláště pak v severních Čechách.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Povinný podíl 2013 - termín se blíží!

28.01.2014

Týká se Vás povinný podíl OZP zaměstnanců? Pozor, blíží se termín 15. 2. 2014, kdy je třeba úřadu práce doložit plnění povinného podílu za loňský rok.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Mimořádná valná hromada

11.11.2013

Představenstvo společnosti D.I.SEVEN, a.s. svolává mimořádnou valnou hromadu na den 25. 11. 2013 od 11:00 hod. v sídle advokátní kanceláře Jaroš-Fojtíková, na adrese Praha 4, Zelený pruh 95/97.

více »

D.I.SEVEN

Matěj Chlasták

Den otevřených dveří v areálu firmy Leifheit

05.07.2013

Pro našeho letitého klienta, firmu Leifheit, která vyrábí koupelnové předložky, sušáky na prádlo, žehlicí prkna a jiné úklidové a domácí potřeby, jsme zajistili ostrahu areálu v Blatné při Dni otevřených dveří v pátek 5. 7. 2013.

více »

2 minuty čtení  |  Matěj Chlasták

D.I.SEVEN

Tradiční Vrbenské slavnosti

15.06.2013

Již potřetí jsme zabezpečovali Vrbenské slavnosti s bohatým programem pro děti a dospělé. Jsme rádi, že vše dopadlo ke spokojenosti zúčastněných.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Zabezpečili jsme KOVÁK FEST 2013

08.06.2013

Zajistili jsme zabezpečení akce našeho klienta KOVOSVIT MAS, který v Sezimově Ústí pořádal svůj tradiční KOVÁK FEST. Akci navštívilo přes 2 500 lidí.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Evropský týden kvality 2012

27.11.2012

Zajistili jsme pořadatelské služby pro dva slavnostní galavečery: Večer s Českou kvalitou a předávání Národní ceny kvality ČR ve Španělském sále Pražského hradu, kde panují přísná bezpečnostní opatření. Atmosféru ilustrují krátká videa: Večer s Českou kvalitou ČR 2012Národní cena kvality 2012.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Cyklozávody Around South Bohemia

09.09.2012

Jsme hrdým partnerem mezinárodního etapového cyklistického závodu Around South Bohemia (Okolo Jižních Čech). Pořadatelské služby na této prestižní akci jsme zajistili ve vícero jihočeských městech. Závody byly napínavé, a tak Vám z této úžasné atmosféry přinášíme krátký snímek Okolo Jižních Čech s D.I.SEVEN.

více »

D.I.SEVEN

Jan Fúska

Podívejte se na video z MFF Karlovy Vary

04.07.2012

Podívejte se na video z MFF Karlovy Vary.

více »

2 minuty čtení  |  Jan Fúska

D.I.SEVEN

MTBO Prague Spring 2012

05.05.2012

Naše bezpečnostní agentura sponzoruje jedinečnou sportovní událost - orientační bike závody v Brdech. Akce je určená pro široké spektrum sportovců, účastní se jí jak reprezentanti světové špičky MBTO, tak i rekreační nadšenci.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Dvořákova Praha 2011

19.10.2011

Zajišťovali jsme pořadatelskou službu na zahajovacím a závěrečném koncertu Dvořákovy Prahy. Vyprodané Rudolfinum nabídlo svým posluchačům hudbu Antonína Dvořáka i jiných klasiků v podání nejtalentovanějších interpretů současnosti. Na hladký průběh akce dohlíželi naši zkušení zaměstnanci. Prohlédněte si video

více »

D.I.SEVEN

Jan Fúska

46. ročník MFF Karlovy Vary

28.06.2011

D.I.SEVEN měla na starosti bezpečnost již na 46. ročníku jedné z neprestižnějších kulturních akcí v České republice MFF Karlovy Vary.

více »

2 minuty čtení  |  Jan Fúska

D.I.SEVEN

Osvědčení o dílčí kvalifikaci - strážný

22.06.2011

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. zahajuje 1. 7. 2011 celorepublikový proces přípravy pracovníků ostrahy k získání Osvědčení o dílčí kvalifikaci – strážný, v souladu se zákonem č. 455/1991 Sb., příloha č. 5.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Dozorový audit 2. stupně

15.11.2010

U společnosti D.I.SEVEN, a.s. proběhl koncem měsíce října 2010 „Dozorový audit 2. stupně“, který provedl akreditovaný CO QMS Certifikační institut.

více »

D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

Audit se zaměřením na oblasti : Ochrana životního prostředí, BOZP a PO

13.05.2010

U naší společnosti byl na žádost klienta SCA Packaging Česká republika, s.r.o. proveden v souladu s novelizovanou normou ČSN EN ISO 9001:2008 zákaznický audit se zaměřením na oblasti: Ochrana životního prostředí, BOZP a PO.

více »

D.I.SEVEN

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...