5,6 milionů korun na podporu opuštěných dětí a splnění snů handicapovaným

04.01.2018

Desítky dětí strádají v Česku bez rodičů, opuštěná zvířata mnohdy stráví celý život v útulku, handicapovaní jsou „na odpis“. Bez finanční pomoci by mnohdy nedostal nikdo z nich druhou šanci. Takové jsou i příběhy Tomáše, Miroslavy a Petra. Také jim z částky 5,6 milionu korun putovaly finance na pomoc do života.

více »

Identita firmy

01.10.2017

V rámci nové firemní identity jsme připravili nové prezentační podklady – katalog, kde najdete všechny potřebné informace.

více »

Poděkování Jiřího Bartošky

09.07.2017

Za naše služby jsme dostali poděkování právě od pana Jiřího Bartošky, prezidenta festivalu. Jsme rádi, že se můžeme podílet na budování dobrého jména takto významné akce.

více »

Focení v rámci nové firemní identity

31.05.2017

Protože nám záleží na kvalitní prezentaci naší společnosti, rozhodli jsme se v rámci nové firemní identity realizovat fotografování, za kterým stojí tým více než 10 lidí v čele s profesionálním fotografem.

více »

Připravili jsme pro Vás nový web

04.04.2017

V průběhu dubna jsme pro Vás připravili nový web D.I.SEVEN. Stránky mají nový design a jsou přehlednější a jsou připraveny tak, aby se zákazník dozvěděl všechny potřebné informace.

více »

Úspěchy Tomáše Mošničky

07.02.2017

Handicapovaný sportovec Tomáš Mošnička pokračuje ve svých sportovních úspěších. V roce 2016 zazářil celkem šestkrát na českých i zahraničních závodech a soutěžích. Hlavním úspěchem zůstává zlato v Českém poháru handbike.

více »

Kariéra po padesátce

01.02.2017

Třetina lidí nad 50 let je bez práce. Často proto, že je zaměstnavatelé mají za pomalé, méně schopné učit se novým věcem či pracovat s počítačovou technikou. To ale neplatí o bezpečnostní agentuře D.I.SEVEN, která zaměstnává nejen lidi starší 55 let, ale také seniory.

více »

D.I.SEVEN je dodavatelem roku

30.01.2017

Dne 30. 1. 2017 jsme z rukou ředitele společnosti Knauf Insulation, pana Jana Brázdy, obdrželi ocenění "Dodavatel roku". Důvodem předání ceny je více jak 12letá spolupráce a ocenění vysoké kvality dodávaných služeb.

více »

Bezpečnost na MFF Karlovy Vary

29.09.2016

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN letos jako už tradičně zajišťovala bezpečnost na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Karlových Varech.

více »

Přemýšlíte, jak zabezpečit probíhající stavbu nebo rekonstrukci objektu?

15.09.2016

Společnost D.I.SEVEN nabízí efektivní technologii Videofied, která zajišťuje zabezpečení objektů pomocí bezdrátových systémů s okamžitou video verifikací poplachu pomocí přenosu na PCO.

více »

Výzva k předložení akcií a k doplnění údajů za účelem zaknihování

13.09.2016

Představenstvo vyzývá akcionáře společnosti, aby předložili a odevzdali veškeré jimi vlastněné listinné akcie, z důvodu změny typu akcií.

více »

Certifikát environmentálního vyúčtovaní

21.06.2016

Naše firma recyklací starých spotřebičů výrazně přispěla k ochraně životního prostředí

více »

Výhody napojení na PCO

16.06.2016

Tuto moderní službu dálkové ostrahy využívá stále více klientů. Na náš pult centrální ostrahy je v rámci České republiky aktuálně napojeno více než 1000 objektů. Jaké výhody tato služba přináší? Přečtěte si více v článku.

více »

Stránky PCO

06.06.2016

Připravili jsme pro Vás stránky, které se přímo specializují na službu pultu centralizované ochrany D.I.SEVEN. Můžete se zde dozvědět celou řadu informací o této bezpečnostní službě.

více »

Provizní obchodník

18.02.2016

Společnost D.I.SEVEN aktuálně hledá nové provizní obchodníky. I Vy tak můžete získat 10,5 % ze zisku, který nám pravidelně přinesete. V případě zájmu napište na email martin.soukup@diseven.cz.

více »

Bezpečnostní služby na sportovních akcích

03.02.2016

Řev davů na sportovních akcích by měl být způsoben zápalem pro hru či děním na hřišti, nikoliv neočekávanou bezpečnostní situací. Důkladná bezpečnostní opatření sportovních akcí jsou stěžejní pro její hladký průběh. A na co je dobré dávat pozor?

více »

Snížení bezpečnostních rizik pro malé firmy

28.01.2016

Zajistit dostatečnou bezpečnost pracoviště je jedním ze základních pilířů pro ochranu proti případným rizikům, kterým může být firma vystavena. V dnešním článku se podíváme na několik bezpečnostních opatření, která Vám v této situaci pomohou.

více »

Zabezpečení akcí s bezpečnostní agenturou

27.01.2016

Firemní večírky, oslavy, plesy či další akce vždy vyžadují nějakou formu organizace a zabezpečení. Využití fyzické ostrahy je skvělý způsob, jak zabezpečit Vaši nadcházející akci. V případě, že najmete ostrahu pro danou událost, dáváte hostům a účastníkům najevo, že Vám záleží na jejich bezpečnosti. Zároveň můžete zůstat s klidným vědomím, že se nemusíte starat o bezpečný průběh akce.

více »

Výhody fyzické ostrahy podniků

21.12.2015

Služby bezpečnostní agentury mohou posloužit mnoha účelům. Malé i velké firmy se musí denně potýkat s realitou, že na jejich pozemcích může dojít ke krádeži či vloupání. I pro ně je tedy stěžejní otázka bezpečnosti. Proto se stále více obchodů a podniků rozhoduje využít služby fyzické ostrahy.

více »

Statistiky kriminality za prvních 10 měsíců 2015

11.12.2015

Pokud se rozhodujete o zajištění ostrahy objektů či bezpečnosti různých společenských akcí, je užitečné podívat se na informace o kriminalitě v České republice. Získáte tak lepší představu o tom, jakým rizikům čelíte. V článku se můžete podívat na několik grafů o kriminalitě v ČR od ledna do října 2015.

více »

Zabezpečení prázdného domu během Vánoc

08.12.2015

Mnoho lidí se rozhodne trávit Vánoce mimo domov. Ten se tak může snadněji stát terčem zlodějů. Připravili jsme pro Vás článek, který obsahuje pár rad a tipů pro zajištění bezpečnosti Vašeho domu v čase dovolené.

více »

Možnosti pultu centrální ochrany

04.12.2015

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN nabízí mnoho způsobů, jak zajistit bezpečnost svých klientů. Napojení na pult centrální ochrany je velmi efektivním řešením pro ostrahu jakéhokoliv typu budovy či prostranství. Jedinou podmínkou je dostupnost cesty pro přenos dat a komunikaci.

více »

Fantastické vítězství Tomáše Mošničky

26.11.2015

V letošním roce se Tomáši Mošničkovi opravdu dařilo. Dosáhl vítězství ve všech závodech, které se pro handbikery v České republice pořádají. K tomuto skvělému výsledku mu moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

více »

Kvalitní bezpečnostní služby s D.I.SEVEN

25.11.2015

Při spolupráci s bezpečnostní agenturou je důležitá komunikace mezi agenturou a klientem a garance poskytovaných služeb. Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN připravila 10 stručných bodů, na které klade speciální důraz při vzájemné komunikaci a následném zajištění bezpečnosti.

více »

Spolupráce s bezpečnostní agenturou

18.11.2015

Zajímáte se o možnosti spolupráce s bezpečnostní agenturou? Připravili jsme pro Vás prezentaci o spolupráci s bezpečnostní agenturou. Navíc se můžete podívat na seznam služeb, které lze využít pro zajištění bezpečnosti.

více »

Mapa kriminality

12.11.2015

Zajímají vás informace o trestné činnosti v České republice? Rádi bychom Vás upozornili na projekt Otevřené společnosti o.p.s., jímž je Mapa kriminality. Podívejte se sami, jaké ohrožení Vám hrozí v konkrétních oblastech republiky, na míru objasnění jednotlivých činů a mnohé další.

více »

Náhradní plnění pro rok 2016

30.10.2015

Již teď se můžete podívat na možnosti splnění povinného podílu pomocí náhradního plnění. Připravili jsme pro Vás novou sekci náhradní plnění 2016.

více »

Přijímáme nové obchodníky do našeho týmu

19.03.2015

D.I.SEVEN, a.s., rozšiřuje své řady. Jsme česká společnost, která působí na trhu již přes 20 let. Zaměřujeme se na bezpečnostní a úklidový servis s působností po celé České republice, hledá schopné uchazeče na pozici OBCHODNÍK do všech regionů. Podívejte se na aktuální nabízené pozice. Možná hledáme právě Vás.

více »

Zajistěte bezpečnost ve vašich budovách a objektech

10.03.2015

Ať už vlastníte či spravujete jakýkoliv typ budovy, postarat se o její zabezpečení je vždy prioritou. D.I.SEVEN klade důraz na profesionalitu svých bezpečnostních služeb. Vy se tak nemusíte obávat jakýchkoliv rizik.

více »

Pořádková služba pro města a obce

30.10.2014

Novinka v naší nabídce bezpečnostních služeb. Zkušená pořádková služba pro města a obce zajistí všem obyvatelům pocit bezpečí a zabrání vandalismu!

více »

Náhradní plnění pro rok 2015

23.10.2014

Podívejte se na možnosti jak splnit náhradní pro rok 2015. Naše partnerská agentura D.I.SEVEN FACILITY nabízí služby v rámci náhradního plnění.

více »

Úspěch Tomáše Mošničky

08.10.2014

Tomáš Mošnička se jako první hadbiker v ČR stal v jedné sezóně vítězem Českého poháru jak na silnici, tak na horských kolech. Gratulujeme!

více »

Dobročinný trh pokračuje

09.09.2014

Trh obrázků od handicapovaných dětí a dětí z dětských domovů stále běží. Odměňte jejich snahu a podpořte je v realizaci vlastních snů. Podpořte je i Vy.

více »

Přijímáme nové obchodníky

08.09.2014

D.I.SEVEN, a.s., silná česká společnost zaměřená na bezpečnostní a úklidový servis s působností po celé České republice, hledá schopné uchazeče na pozici OBCHODNÍK do všech regionů. Prohlédněte si detaily nabízené pozice. Třeba hledáme právě Vás.

více »

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

28.04.2014

Představenstvo společnosti D.I.SEVEN, a.s. svolává řádnou valnou hromadu na 28. 5. 2014 od 16:00 hod. v sídle advokátní kanceláře Jaroš - Fojtíková, Praha 4, Zelený pruh 95/97.

více »

Včelařský kroužek při Domově Fauny se činí...

11.04.2014

Velikonoční svátky jara se blíží. V Domově Fauny, který rádi podporujeme, vyrábí včelařský kroužek pěkné chaloupky z medového perníkového těsta.

více »

Tipy pro zabezpečení chalupy

04.03.2014

Z policejních statistik roku 2013 vyplývá, že chaty a chalupy patří mezi nejčastější cíle zlodějů, zvláště pak v severních Čechách.

více »

Povinný podíl 2013 - termín se blíží!

28.01.2014

Týká se Vás povinný podíl OZP zaměstnanců? Pozor, blíží se termín 15. 2. 2014, kdy je třeba úřadu práce doložit plnění povinného podílu za loňský rok.

více »

Mimořádná valná hromada

11.11.2013

Představenstvo společnosti D.I.SEVEN, a.s. svolává mimořádnou valnou hromadu na den 25. 11. 2013 od 11:00 hod. v sídle advokátní kanceláře Jaroš-Fojtíková, na adrese Praha 4, Zelený pruh 95/97.

více »

Den otevřených dveří v areálu firmy Leifheit

05.07.2013

Pro našeho letitého klienta, firmu Leifheit, která vyrábí koupelnové předložky, sušáky na prádlo, žehlicí prkna a jiné úklidové a domácí potřeby, jsme zajistili ostrahu areálu v Blatné při Dni otevřených dveří v pátek 5. 7. 2013.

více »

Tradiční Vrbenské slavnosti

15.06.2013

Již potřetí jsme zabezpečovali Vrbenské slavnosti s bohatým programem pro děti a dospělé. Jsme rádi, že vše dopadlo ke spokojenosti zúčastněných.

více »

Zabezpečili jsme KOVÁK FEST 2013

08.06.2013

Zajistili jsme zabezpečení akce našeho klienta KOVOSVIT MAS, který v Sezimově Ústí pořádal svůj tradiční KOVÁK FEST. Akci navštívilo přes 2 500 lidí.

více »

Evropský týden kvality 2012

27.11.2012

Zajistili jsme pořadatelské služby pro dva slavnostní galavečery: Večer s Českou kvalitou a předávání Národní ceny kvality ČR ve Španělském sále Pražského hradu, kde panují přísná bezpečnostní opatření. Atmosféru ilustrují krátká videa: Večer s Českou kvalitou ČR 2012Národní cena kvality 2012.

více »

Cyklozávody Around South Bohemia

09.09.2012

Jsme hrdým partnerem mezinárodního etapového cyklistického závodu Around South Bohemia (Okolo Jižních Čech). Pořadatelské služby na této prestižní akci jsme zajistili ve vícero jihočeských městech. Závody byly napínavé, a tak Vám z této úžasné atmosféry přinášíme krátký snímek Okolo Jižních Čech s D.I.SEVEN.

více »

Video z MFF Karlovy Vary

04.07.2012

Karlovarský filmový festival právě probíhá. I letos jsme na něm zajišťovali pořadatelskou službu
a zabezpečení. Podívejte se
s námi do Karlových Varů
a zjistěte, co vlastně obnáší pořádání a zabezpečení akcí podobného významu a rozsahu. Krátkým snímkem Vás provede Jan Fúska

více »

MTBO Prague Spring 2012

05.05.2012

Naše bezpečnostní agentura sponzoruje jedinečnou sportovní událost - orientační bike závody v Brdech. Akce je určená pro široké spektrum sportovců, účastní se jí jak reprezentanti světové špičky MBTO, tak i rekreační nadšenci.

více »

Dvořákova Praha 2011

19.10.2011

Zajišťovali jsme pořadatelskou službu na zahajovacím a závěrečném koncertu Dvořákovy Prahy. Vyprodané Rudolfinum nabídlo svým posluchačům hudbu Antonína Dvořáka i jiných klasiků v podání nejtalentovanějších interpretů současnosti. Na hladký průběh akce dohlíželi naši zkušení zaměstnanci. Prohlédněte si video

více »

46. ročník MFF Karlovy Vary

28.06.2011

V těchto dnech vrcholí přípravy již 46. ročníku jedné z neprestižnějších kulturních akcí v České republice MFF Karlovy Vary. Festival bude zahájen 1. 7. 2011 a potrvá až do 9. 7. 2011.

více »

Osvědčení o dílčí kvalifikaci - strážný

22.06.2011

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. zahajuje 1. 7. 2011 celorepublikový proces přípravy pracovníků ostrahy k získání Osvědčení o dílčí kvalifikaci – strážný, v souladu se zákonem č. 455/1991 Sb., příloha č. 5.

více »

Dozorový audit 2. stupně

15.11.2010

U společnosti D.I.SEVEN, a.s. proběhl koncem měsíce října 2010 „Dozorový audit 2. stupně“, který provedl akreditovaný CO QMS Certifikační institut.

více »

Audit se zaměřením na oblasti : Ochrana životního prostředí, BOZP a PO

13.05.2010

U naší společnosti byl na žádost klienta SCA Packaging Česká republika, s.r.o. proveden v souladu s novelizovanou normou ČSN EN ISO 9001:2008 zákaznický audit se zaměřením na oblasti: Ochrana životního prostředí, BOZP a PO.

více »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...