Informaceo trestné činnosti v ČR

Mapa kriminality vytvořená Otevřenou společností o.p.s. Vám může posloužit jako cenný zdroj informací z oblasti trestné činnosti. Pokud uvažujete o zajištění bezpečnosti ve svých objektech, mezi prvními kroky je zcela jistě obeznámení se s prostředím, ve kterém se objekty nachází, a s mírou kriminality, která se v okolí vyskytuje. Tyto informace Vám pak pomohou naplánovat co nejlepší postup pro prevenci a řešení případných rizik.

Používánímapy kriminality

Mapa kriminality v České republice novinkaStačí na stránkách Mapy kriminality zadat adresu Vašeho bydliště, sídla firmy či polohy objektů, které spravujete. Stránka Vám automaticky ukáže mapu okolí daného místa a míru kriminality. Můžete se podívat, jaké trestné činy byly na daném území zaznamenány a zda jsou objasněné či nikoliv.  Pro zajímavost si můžete také prohlédnout údaje o kriminalitě kdekoliv jinde v České republice.

Cílem stránek je usnadnit orientaci v datech, která publikuje Policie ČR, a které jsou díky této aplikaci občanům prezentovány přehledně a na jednom místě.