Naše společnost D.I.SEVEN má k dispozici špičkové čistící stroje značky HAKO. Disponujeme zejména stroji Scrubmaster B 45 a Scrubmaster B 70. Naše čistící stroje jsou vždy servisované a připravené i na náročnější úklid. Tyto stroje jsou vhodné na mokré čištění středních a velkých ploch a jednoduše zvládají obtížný povrch. Naše technika má možnost nastavitelných kartáčů, proto je možné se přizpůsobit potřebám zákazníka.

Čistící stroj Scrubmaster B70

úklidové stoje - D.I.SEVEN

Špičkový profesionální podlahový mycí stroj Scrubmaster B70 splňující nejnáročnější požadavky pro profesionální mytí podlah, na středních až velkých plochách. Robustní konstrukce, vynikající přístup k bateriovému prostoru, velké víko nádrží zajišťující vynikající podmínky pro jejich čištění.

Katalogové listy

Čistící stroj Scrubmaster B45

Špičkový stroj nové generace s bateriovým pohonem a napájením 24V. Konstrukce stroje umožňuje sestavní až 7 variant stroje a to od cenově výhodného Power-Flow kde pohyb kartáčů podporuje pohyb stroje vpřed nebo pohodlnější motorový pojezd vpřed a vzad. Dvě možnosti velikosti mycího kartáče (43 a 51cm), nebo dva typy použitelných baterií pro rozdílné doby provozu.

Katalogové listy

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...