Pomoczvířatům

Myslíme také na přírodu a opuštěná zvířátka. Příroda je nám velkou útěchou, a pokud máme zrovna dovolenou, stává se pro mnohé z nás přímo nepostradatelným útočištěm. Naším cílem je tak nejen chránit lidi a majetek, ale také přírodu a zvěř. Podporujeme proto útulky pro zvířata.

Každoročně podporujeme zvířata částkou
4 300 000 Kč.

Psí útulek Domov fauny Hrachov - přispíváme na krmivo, veterinární prohlídky, čipování psů a další provozní činnost, např. i na pravidelný včelařský kroužek pro děti. Dovou Fauny není jen psím útulkem, ale bydlí zde i staří koně, v salaších si hoví kozy a kamerunské ovce a na lukách se pase skotský náhorní skot. Obecně prospěšná společnost Ochrana fauny České republiky Votice - zde pečují o zraněná zvířátka či osiřelá mláďata. 

Podporujeme

domov_fauny

Psí útulek Domov Fauny

Zvířecí útulek Domov Fauny, který se nezabývá jenom chovem zaběhnutých nebo odložených psů.

ochrana_fauny

Ochrana fauny ČR

Ochrana Fauny České republiky se zabývá ochranou volně žijících živočichů a jejich biotopů.

Včelařskýkroužek pro děti

Pravidelný včelařský kroužek pro děti při Domově Fauny učí děti poznávat život a chování včel, stáčet med a využívat prakticky všechny včelí produkty. Z dětí vyrůstají zkušení včelaři, a to nás velice těší.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...