VIDEO: Úklidové služby v praxi

Držíme standard úklidu po celou dobu zakázky

Postaráme se o pravidelný či nárazový úklid administrativní budovy, zohledníme časové možnosti Vašeho provozu a úklidové práce provedeme dle dohody tak, aby nikoho nerušily, tedy například mimo Vaši pracovní dobu.

Jsme sehraný tým

Máme širokou základnu zaměstnanců. Díky tomu jsme schopni převzít z Vašich beder starosti s náborem, administrativou, řízením úklidu, motivací a udržením kvalitních zaměstnanců pro zajištění úklidu Vašich prostor.

Víme, jak je důležité vytvářet čisté, zdravé a pracovně příjemné prostředí pro všechny zaměstnance, personál, ale i pro Vaše návštěvy.  

Výběrslužeb

Připravíme pro Vás výhodný balíček služeb na míru pro profesionální úklid administrativní budovy. Vyberte si jednotlivé služby a neváhejte poptat i nadstandardní úklidové práce.

  • Úklid kanceláří, společných prostor jakou jsou chodby, kuchyně, koupelny, toalety
  • Velkoplošný úklid. kam spadají například podzemní garáže
  • Mytí oken a čistění fasády pomocí horolezecké techniky
  • Čištění koberců, žaluzií a dalšího kancelářského vybavení
  • Údržba zeleně, komunikací a nastavení ekologického odpadové hospodářství

Přínosyprofesionálního úklidu budov

Díky dostatečnému počtu pracovníků můžeme úklid administrativních budov zajistit kdekoli v ČR na profesionální úrovni.

 

Ušetříte čas se sháněním spolehlivých uklízečů a se související administrativou. Nemůže se stát, že by úklid nebyl z jakéhokoli důvodu proveden ve stanovený čas a přesně dle Vašich požadavků a přání.

Klademe si velké nároky na vysokou kvalitu našich služeb, jež neustále kontrolujeme a vylepšujeme dle úklidových norem a trendů. Obraťte se proto na profesionály v úklidu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...