Napsalio nás

Přečtěte si, co se o nás píše.

Cena Ď

V Ústeckém kraji jsme v roce 2011 získali cenu Ď za podporu Dětského domova v Žatci. Z ocenění máme radost. O udílení a předávání ceny Ď si můžete přečíst v zde.

Babybox

V únoru 2016 se příbramská nemocnice dočkala nového babyboxu. Nemalou zásluhu na tom má i jeho zakladatel pan Ludvík Hess, který se jejich zprovozňování věnuje od roku 2005. Hlavním sponzorem, který zafinancoval nový příbramský babybox, je pan Pavel Hlaváček, majitel bezpečnostní agentury D.I.SEVEN.

Halový turnaj pro fanclub AC Sparta Praha v Lovosicích

Sponzorovali jsme halový fotbalový turnaj v Lovosicích, který organizoval Fan Club Sparta Praha Lovosice. Přečtěte si více o tomto turnaji v informačním měsíčníku Lovosický dnešek.

Sparťanský dětský den v Lovosicích

Dne 4. června 2011 se konal Sparťanský dětský den v Lovosicích a my jsme byli u toho. Více se dočtete v oficiálním magazínu AC Sparta Praha.

SDH Hrachov - zabezpečení hasičárny, napojení na PCO

Již třetím rokem sponzorujeme a staráme se o zabezpečení SDH Hrachov. Postarali jsme se jak o elektronické zabezpečení, tak i o napojení na PCO.

Orlíček Přední Chlum

Přečtete si co o nás píše týdeník Sedlčanský kraj.

Školení "Jak pracovat s defibrilátory"

V roce 2013 se naši zaměstnanci zúčastnili ve společnosti ArcelorMittal Tubular Products školení "Jak pracovat s defibrilátory". Více se dočtete v lokálním zpravodaji společnosti.

Modrý klíč

Podpořili jsme neziskovou organizaci Modrý klíč. Jako dar od nás tato organizace obdržela matrace a kompenzační
pomůcky.

Zlatá brusle Lovosice

Jako sponzoři krasobruslařských závodů v Lovosicích, jsme měli tu čest předávat ceny talentovaným krasobruslařkám, které soutěžili pod vedením trenérky Nadi Hrdličkové. Článek naleznete na straně 12.