Napsalio nás

Přečtěte si, co se o nás píše.

Cena Ď

V Ústeckém kraji jsme v roce 2011 získali cenu Ď za podporu Dětského domova v Žatci. Z ocenění máme radost. O udílení a předávání ceny Ď si můžete přečíst v zde.

Babybox

V únoru 2016 se příbramská nemocnice dočkala nového babyboxu. Nemalou zásluhu na tom má i jeho zakladatel pan Ludvík Hess, který se jejich zprovozňování věnuje od roku 2005. Hlavním sponzorem, který zafinancoval nový příbramský babybox, je pan Pavel Hlaváček, majitel bezpečnostní agentury D.I.SEVEN.

O tom, že se podařilo s příbramskou nemocnicí dohodnout převzetí babyboxu píše i Brdský spoj.  

Halový turnaj pro fanclub AC Sparta Praha v Lovosicích

Sponzorovali jsme halový fotbalový turnaj v Lovosicích, který organizoval Fan Club Sparta Praha Lovosice. Přečtěte si více o tomto turnaji v informačním měsíčníku Lovosický dnešek.

Sparťanský dětský den v Lovosicích

Dne 4. června 2011 se konal Sparťanský dětský den v Lovosicích a my jsme byli u toho. Více se dočtete v oficiálním magazínu AC Sparta Praha.

SDH Hrachov - zabezpečení hasičárny, napojení na PCO

Již třetím rokem sponzorujeme a staráme se o zabezpečení SDH Hrachov. Postarali jsme se jak o elektronické zabezpečení, tak i o napojení na PCO.

Orlíček Přední Chlum

Přečtete si co o nás píše týdeník Sedlčanský kraj.

Školení "Jak pracovat s defibrilátory"

V roce 2013 se naši zaměstnanci zúčastnili ve společnosti ArcelorMittal Tubular Products školení "Jak pracovat s defibrilátory". Více se dočtete v lokálním zpravodaji společnosti.

Modrý klíč

Podpořili jsme neziskovou organizaci Modrý klíč. Jako dar od nás tato organizace obdržela matrace a kompenzační
pomůcky.

Zlatá brusle Lovosice

Jako sponzoři krasobruslařských závodů v Lovosicích, jsme měli tu čest předávat ceny talentovaným krasobruslařkám, které soutěžili pod vedením trenérky Nadi Hrdličkové. Článek naleznete na straně 12.