VIDEO: Úklidové služby v praxi

Specializujeme se na úklid v rozsáhlých areálech

Úklid průmyslových prostor se liší od typu průmyslového odvětví, podle kterého je stanovena vhodná strojová technika, úklidové pomůcky a čisticí materiály.

Ať už jde o lehký či těžký průmysl, bude úklid v takových prostorách zaručen pouze pokud využijete služeb profesionálů na tento specifický úklidový servis.

Naše společnost D.I.SEVEN má k dispozici špičkové čistící stroje značky HAKO. Disponujeme zejména stroji Scrubmaster B 45 a Scrubmaster B 70. Naše čistící stroje jsou vždy servisované a připravené i na náročnější úklid. 

Motivujtesvé zaměstnance pořádkem

Průmyslová výroba je těžká práce, při které vzniká nežádoucí odpad, prach a špína. D.I.SEVEN se zaměřuje na udržování příjemných pracovních podmínek a profesionální úklid.

Zajistíme pro Vás pravidelný či nárazový úklid, který se vyplatí. Úklidový servis je možné odebírat v rámci náhradního plnění a splnit tak povinný podíl OZP. Díky tomu ušetříte na odvodech státu a získáte užitečné služby.

Vytvořte svým zaměstnancům zdravé pracovní prostředí díky našim úklidovým službám, jejich vděk se Vám vrátí zpět i díky dobře investovaným penězům.

Úklidpřesně podle Vašich představ

S ohledem na Váš provoz, směny a specifické potřeby přizpůsobíme úklid průmyslových prostor tak, aby výsledný efekt splňoval všechna Vaše očekávání. 

Myslíme i na Vaši vizitku, a proto dbáme na to, aby uklizená zóna zapůsobila pozitivním dojmem i na Vaše zákazníky a odběratele.

  • Čištění podlahových krytin
  • Velkoplošný úklid pomocí strojové techniky
  • Čištění a údržba příjezdových komunikací a bezprostředního okolí
  • Mytí oken, čistění fasád a stírání prachu
  • Údržba zeleně včetně přilehlých komunikací

Pročodebrat úklidové služby od D.I.SEVEN?

  • Máme dostatečný počet pracovníků, kteří jsou kvalifikováni pro práci se strojní úklidovou technikou, jež se využívá právě pro velkoplošný úklid. Podívejte se, jaké stroje používáme.
  • Úklid průmyslových prostor jsme schopni spolehlivě zajistit kdekoli v ČR, ve Vámi požadovaném rozsahu i frekvenci. Svěřte proto úklid Vašich prostor profesionálům.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...