VIDEO: Úklidové služby v praxi

Úklid průmyslových prostor se liší od typu průmyslového odvětví, podle kterého je stanovena vhodná strojová technika, úklidové pomůcky a čisticí materiály.

Ať už jde o lehký či těžký průmysl, bude úklid v takových prostorách dokonalý jen, když využijete služeb profesionálů na tento specifický úklidový servis.

Motivujtesvé zaměstnance pořádkem

Průmyslná výroba je těžká práce, při které vzniká nežadoucí odpad, prach a špína. D.I.SEVEN se zaměřuje na udržování příjemných pracovních podmínek a profesionální úklid.

Dejte svým zaměstnancům zdravé pracovní prostředí díky našim úklidovým službám, jejich snaha se Vám vrátí zpět i díky dobře investovaným penězům.

Zajistíme pro Vás pravidelný či nárazový úklid, který se vyplatí.

 

Úklidpřesně podle Vašich představ

S ohledem na Váš provoz, směny a specifické potřeby přizpůsobíme úklid průmyslových prostor tak, aby výsledný efekt splňoval všechna Vaše očekávání. 

Myslíme i na Vaši vizitku, a proto dbáme na to, aby uklizená zóna zapůsobila pozitivním dojmem i na Vaše zákazníky a odběratele.

  • Čištění podlahových krytin
  • Velkoplošný úklid pomocí strojové techniky
  • Čištění a údržba příjezdových komunikací a bezprostředního okolí
  • Mytí oken, čistění fasád a stírání prachu
  • Údržba zeleně včetně přilehlých komunikací

Pročchtít úklidové služby od D.I.SEVEN?

  • Máme dostatečný počet pracovníků úklidu, kteří jsou kvalifikováni pro práci se strojní úklidovou technikou, jež se využívá právě pro velkoplošný úklid. 
  • Úklid průmyslových prostor jsme schopni spolehlivě zajistit kdekoli v ČR, ve Vámi požadovaném rozsahu i frekvenci. Svěřte proto úklid Vašich prostor profesionálům.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky