VIDEO: Úklidové služby v praxi

Čisté a reprezentativní prostředí

Odvést úklid na profesionální úrovni vyžaduje nejen ty správné čistící prostředky, ale především náležitě proškolený personál a zkušené pracovníky, kteří s nepořádkem v kancelářských prostorách hravě poradí. Profesionální úklid kanceláří a kancelářských prostor vyžaduje kvalitní úklidové prostředky a pomůcky, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí.

Nenechte své kancelářské budovy uklízet kohokoliv. Vyberte si služby D.I.SEVEN a budete vždy plně spokojeni.

Profesionálnípomůcky a prostředky

V naší agentuře se při úklidu nesetkáte s klasickými "hadrami", vše se řeší pomocí mikrovlákna, přičemž každé je určené pro jiný povrch a jiný způsob úklidu, jak je zřejmé z jejich barevného rozlišení.

 

Také profesionální chemické úklidové prostředky mají zcela jiné složení než ty, které najdete na pultech drogerií. Liší se zejména vyšší koncentrací, díky čemuž lze výrazně šetřit náklady při úklidu velkých ploch a prostor v rámci kancelářských budov. Tyto prostředky jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí.

Pevněstanovená pravidla úklidu 

  • Profesionální uklízečka musí znát přesné postupy úklidu pro řadu specifických prostor, jako jsou kanceláře, toalety, společné prostory atd., používat odpovídající prostředky a pomůcky.

  • Pro jejich rozlišení se používá mezinárodně platný standard barevného rozlišení. Například na toalety se používají červené pomůcky a prostředky (kbelíky, mikrovlákna, chemické přípravky atd.), v umývárnách žluté, v kuchyni zelené a pro úklid kanceláří jsou určeny modré.
  • Úklid kanceláří v rámci našich služeb má přesně stanovená pravidla. Například na kancelářských stolech se otírají pouze volné plochy. Žádný z našich zaměstnanců nesmí hadrem otírat věci položené na stůl.
  • A to, aby nenarušila pracovní místo. Proto je vždy lepší své pracovní plochy před úklidem sklidit. Pokud je stůl plný dokumentů, foto rámečků nebo dekorací, uklizečky nemohou pracovní plochy zcela zbavit prachu a vyčistit od skvrn. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...