Technologiea bezpečnost

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím. Věříme a víme, že lidský faktor, kvalitně proškolený personál, je v našem oboru nahraditelný. Přesto jdeme naproti technologickému pokroku a inovacím, které umožnují našim zaměstnancům pracovat efektivněji, bezpečněji a přesněji. 

Jak již bylo zmíněno, žádná technologie nenahradí kvalitně proškolený personál, a tak společnost D.I.SEVEN, a.s. věnuje velkou pozornost a podporu svým zaměstnancům. Provádíme pravidelná a důkladná školení, protože jen odborně vzdělaný personál dokáže správně a efektivně technologie využívat. Díky našim moderním a unikátním technologiím a zařízením jsme s našimi zaměstnanci neustále v kontaktu, staráme se o jejich bezpečnost a můžeme jim poskytnout okamžitou pomoc.

Elektronickávrátnice

VIDEO: Systém elektronické vrátnice

Systém elektronické vrátnice

Elektronická vrátnice - výsledkem našeho inovativního přístupu je také unikátní informační systém, který digitalizuje papírovou podobu důležitých dokumentů a zpřehledňuje pracovní procesy na vrátnicích a recepcích.

Systém je určen pro podporu fyzické ochrany objektu a majetku a fyzické ostrahy vstupů do objektu.

Pultcentralizované ochrany

Ochrání Váš majetek 24/7

Mezi naše základní služby patří vzdálený monitoring objektů, který je zajištěn naším vlastním pultem centralizované ochrany (PCO). Náš PCO  je jedním z nejmodernějších v Evropě a poskytuje profesionální služby v celé České republice.

Díky vlastnímu pultu jsme schopni maximálně využívat možnosti nasazených technologií.

Proškolení operátoři permanentně vyhodnocují data z napojených zabezpečovacích zařízení, která jsou zasílána na PCO. V případě odchylky od normálu jednají neodkladně. Vzdálený monitoring v kombinaci s kvalitně proškoleným personálem, ochrání Váš majetek 24/7.

Bezpečnostnísystémy a technologie

Zavádíme a rozvíjíme moderní technologie, které doplňují, pomáhají a chrání lidské zdroje při výkonu fyzické ostrahy objektů. Bezpečnostní systémy pomáhají chránit Váš majetek a zjednodušují procesy komunikace mezi objektem, strážným a naší agenturou nebo záchrannými složkami. Bezpečnostní systémy tím zajistí rychlejší zásah v případě potřeby.

Monitoring objektu a prostoru

Našimi hlavními technickými pomůckami je náš vlastní pult centralizované ochrany (PCO).

  • EPS – elektronická požární signalizace.
  • EZS – elektronický zabezpečovací systém, slouží pro detekci vstupu nebo pokusu o vstup do objektu.
  • CCTV – moderní kamerové systémy pro sledování střeženého objektu. Lze využívat pouze v kombinaci s EZS.
  • Videofied – V případě narušení objektu tento moderní systém pořídí krátký videozáznam a zašle jej na PCO. V kombinaci s EZS.

Obchůzkové systémy – Aplikace vs. aktivní zařízení

K zajištění vyšší bezpečnosti objektů a našich zaměstnanců používáme elektronické obchůzkové systémy, které si naše agentura sama vyvíjí a upravuje pro vyšší výkon.

Provozujeme dvě základní varianty těchto systémů:

  • Touch Guard – Aplikace (SW) provozovaná na mobilním zařízení jako je mobilní telefon nebo tablet, online připojený na vzdálený PCO.
  • Active Track – Je kompletní fyzické elektronické zařízení. Technologie – snímače přímo komunikují s dispečinkem PCO.  Od ostatních užívaných obchůzkových systémů se liší v tom, že technologie a snímače komunikují přímo s dispečinkem PCO a operátor tak má v reálném čase přehled nad průběhem služby fyzické ostrahy na objektu.

Video dispečink

V kombinaci s EZS zajistíme stálý kamerový dohled. Operátor dohledového centra má přehled o okamžitém dění v objektu, díky rozmístěným kamerám a jejich přímému online napojení obrazu na monitory na pultu centralizované ochrany.

Vstupnísystémy a technologie

Vstupní systémy

Vstupní systémy slouží k částečné automatizaci vstupů a vjezdů do objektu. I zde doporučujeme kombinovat systém s přítomností strážného. Ten řeší situace, které nedokáže žádná technologie zajistit. Může se jednat o neoprávněný vstup, vjezd, mimořádné události, výdej klíčů, komunikace se záchrannými složkami apod.

Řízené vstupy

Řízené vstupy – Přístupy osob a evidující systém

Vstupy mohou být vybaveny např. tímto hardwarem:

Turniket – Je určen pro kontrolu průchodu osob do vyhrazených objektů s prodlouženými bočními kryty pro zabudování čtecích zařízení.

Závora – Slouží k rozdělení prostoru a umožnění vstupu vybraným skupinám.

Čtečka – Slouží pro načítání dokladů se strojově viditelným kódem.

ID karta – Slouží k identifikaci osoby, která vchází do objektu. Jsou v ní uložené veškeré údaje o osob

Proceskontroly

Technologie pomáhají správně provádět kontrolní procesy a zajišťují dokonalý reporting pro klienta i manažera objektu.

Člověka technologie v budoucnosti

Ani moderní bezpečnostní technologie nenahradí fyzickou ostrahu, přítomnost člověka. Proto je při vývoji bezpečnostních technologií důležité zvažovat hlavně jejich vzájemnou podporu. Budoucnost technologie je podporovat a chránit člověka při výkonu fyzické ostrahy

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Bezpečnostní služby po celé ČR

Máte-li zájem o naše bezpečnostní služby nebo jakýkoli související dotaz, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo si vyberte Vám nejbližší město, kde naše bezpečnostní agentura působí.

Služby provádí naši kvalifikovaní a proškolení zaměstnanci.

Mapa kriminality

Mapa kriminality v České republice

Při rozhodování o zajištění bezpečnosti ve Vašich objektech je důležité vědět, s jakými riziky je třeba počítat. Zajímavým projektem Otevřené společnosti o. p. s. je zřízení Mapy kriminality v České republice. Slouží k usnadnění veřejnosti v orientaci v datech, která publikuje Policie ČR, a týkají se trestní činnosti.

Nyní máte možnost podívat se na úroveň kriminality ve Vašem okolí a podle toho se rozhodnout, jaké kroky podniknete pro zajištění bezpečnosti. Díky Mapě kriminality tak sami můžete mít snadno přehled o trestné činnosti na celém území České republiky.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...