SystémActive Track

VIDEO: Active Track - moderní obchůzkový systém

S moderním obchůzkovým systémem budete mít přehled 24/7.

Active Track je obchůzkový systém, který upravila bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Od ostatních užívaných obchůzkových systémů liší v tom, že snímače komunikují přímo s dispečinkem PCO a operátor tak má v reálném čase přehled nad průběhem služby fyzické ostrahy na objektu.

Takto řešený obchůzkový systém nabízí pouze naše bezpečnostní agentura, která klade velký důraz na zkvalitňování svých služeb. Při vývoji tohoto systému jsme hleděli na každý detail.

I fyzickou ostrahu spolu s obchůzkovým systémem Active Track lze odebrat jako službu v rámci náhradního plnění.

7 důvodů, proč ACTIVE TRACK od D.I.SEVEN

Active Track - obchůzkový systém

Coje Active Track

Co je obchůzkový systém?

V areálu objektu se rozmístí kontrolní body, které musí pracovník ostrahy v daném pořadí a čase obejít s elektronickým zařízením. To monitoruje jeho činnost a zaznamená daný bod a čas načtení. Vyhodnocení probíhá ihned. Výsledkem je výpis obchůzek, přehledně zobrazený dle správnosti provedení.

Ochrana je zajištěna v jakémkoliv případě

Pracovník ostrahy má u sebe zařízení, které 24/7 v reálném čase, komunikuje přímo s PCO D.I.SEVEN. Tento námi vybudovaný pult centralizované ochrany je jeden z nejmodernějších v Evropě.

Pracovník tak může stiskem jednoho tlačítka odeslat na PCO poplachový signál. Proškolený operátor PCO je s ním schopen přes zařízení komunikovat, spustit tichý odposlech (který strážný není schopen ovlivnit), kontaktovat další zaměstnance fyzické ostrahy, kontaktovat příslušného manažera objektu a v případě potřeby přivolat ZS nebo PČR či další složky IZS.

Díky vestavěnému GPS přijímači víme o přesné poloze každého z našich zaměstnanců a dokážeme mu poslat pomoc přesně na místo určení.

Neustáléspojení

S Active Trackem stojí i za jedním strážným celý náš tým

Díky neustálému spojení s PCO mohou být pracovníci ostrahy v kontaktu s proškolenými operátory, manažerem objektu, dalšími strážnými, zásahovou skupinou i složkami IZS. Zařízení je, díky funkci MANDOWN, schopné zachránit i lidské životy a upozornit na včasné poskytnutí pomoci.

  • Poplach stiskem jednoho tlačítka - při stisknutí tlačítka se odešle na PCO poplach, operátor si následně může vyvolat voláním vynucený oboustranný příposlech – tedy bez možnosti ovlivnit hovor ze strany strážného
  • MANDOWN – zařízení rozpozná pád či polohu „ležmo“ strážného, pokud by se pracovník dostal do stavu bezvědomí, zařízení, které nezaregistruje po 2 minutách pohyb, vydá zvukový signál, pokud i přesto strážný nezareaguje, je událost přenesena do PCO a operátor postupuje podle pokynů.

Dokonalýreporting

Další výhodou systému Active Track je, že poskytuje dokonalý reporting a nabízí možnost zasílání výpisů z obchůzek i nástupů strážných v předem definovaném formátu klientům i manažerům objektu. Máte tak přesný přehled o tom, zda je objekt střežen dle smluveného postupu. PCO je tak schopno evidovat a řešit odchylky v běžných postupech strážného při výkonu služby.

  • Včasný nástup strážného do služby - každý strážný je vybavený personálním čipem, který musí při nástupu služby načíst na zařízení, pokud tak neučiní do stanoveného času, operátor eviduje v PCO poplachovou událost.
  • Započetí a ukončení obchůzky - stejně jako u nástupu do služby, pokud obchůzka není započatá ve stanoveném rozmezí, odesílá informace na PCO a to ihned ověřuje příčinu u pracovníka ostrahy, případně podniká další nezbytné kroky
  • Splnění všech kontrolních bodů obchůzky - je možno sledovat i případné vynechání kontrolního bodu obchůzky
  • GPS lokace pracovníka ostrahy - každý snímač odesílá neustále svou GPS lokaci, kterou je možno si ze strany PCO vyvolat a zobrazit na mapě
  • Bdělost pracovníka ostrahy - ve stanovené periodě je strážný povinen se k zařízení přihlásit svým čipem.

Jaksystém funguje?

Snímač Active Track má vestavěný GPS přijímač a čtyř pásmový GSM/GPRS modul s funkcí telefonu pro obousměrnou komunikaci. Operátor má tak kompletní přehled nad jednotlivými strážnými. Snímač přenáší veškeré informace přímo do monitorovací konzole PCO, kde jsou zpracovány jako příchozí poplachové či technické zprávy. Operátor na ně reaguje jako na zprávy z běžného objektu napojeného na elektronické zabezpečovací systémy. Je schopný sledovat postupy strážného při výkonu služby, či mu může zajistit pomoc kontaktováním dalších kompetentních osob, přivolání záchranné služby, PČR apod.

Máte zájem o nasazení systém Active Track na Váš střežený objekt?

Kontaktujte obchodního zástupce ve Vašem regionu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...