7 důvodů, proč FYZICKÁ OSTRAHA od D.I.SEVEN

Fyzická ostraha majetku - D.I.SEVEN

Fyzickáostraha objektů

VIDEO: Fyzická ostraha v praxi

Fyzickou ostrahou předejdete rizikům

Naše fyzická ostraha vykonává bezpečnostní opatření, která slouží k prevenci všech rizik a zamezení újmy na zdraví.
Vypracujeme plán strážní služby podle Vašich požadavků včetně frekvence obchůzek. Při své práci spolupracujeme s Policií ČR.

Mezi naše hlavní služby patří:

  • Fyzická ostraha osob a majetku
  • Zamezení krádeží či vandalismu
  • Monitoring bezpečnostních kamer 
  • Recepční služby a služby na vrátnici
  • Unikátní obchůzkový systém (Active Track)

Zjistit více o fyzické ostraze »

Ochranaosob a majetku

VIDEO: Ochrana osob a majetku v praxi

Ochráníme Vás i Váš majetek

Loupežím či ublížení na zdraví předcházíme díky otevřenému přístupu a profesionálním službám našich pracovníků, kteří jsou vždy připraveni bezohledu na složitost situace jednat tak, aby předešli rizikům. Vždy je spoleh, že svou práci odvedou svědomitě a rychle.

Na co při práci dbáme:

  • Pracovníci security dbají na bezpečnost lidí 
  • Střeží majetek lidí a vybavení daného objektu
  • Koordinují davy na akcích a podávají informace
  • Předcházejí běžné kriminalitě
  • Vytipují nebezpečné situace, rychle  a bezprostředně reagují.

Zjistit více o ochraně osob a majetku »

SystémActive Track

VIDEO: Active Track - moderní obchůzkový systém

Přehled na dálku v reálném čase

Active Track je obchůzkový systém, který upravila bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Od ostatních užívaných obchůzkových systémů liší v tom, že snímače komunikují přímo s dispečinkem PCO a operátor tak má v reálném čase přehled nad průběhem služby fyzické ostrahy na objektu.

Náš pracovník odešle stiskem jednoho tlačítka na PCO poplachový signál. Proškolený operátor poté spustí tichý odposlech, kontaktuje příslušného manažera objektu či přivolá záchrannou službu nebo policii.

Výhodou systému Active Track je, že máte přesný přehled o tom, zda je objekt střežen dle smluveného postupu, výpis z obchůzek Vám rádi zašleme.

Zjistit více o Active Tracku »

Našerecepční služby

VIDEO: Recepční služba v praxi

Usměvavý recepční připraveni kdykoliv zakročit

Poskytujeme denní i noční recepční služby zejména v administrativních budovách a na vrátnicích velkých areálů. Nabízíme kompletní služby, které mohou být spojeny s obsluhou recepce. Recepční služba může být poskytována jak pracovníky ostrahy, tak i specialisty s možností znalosti cizího jazyka.

Všichni naši pracovníci jsou vřelí, usměvaví a stále ve střehu. Mezi námi poskytované služby patří informační servis v daném objektu, obsluha telefonní ústředny, ohlašování a zápis návštěv. Samozřejmostí je výdej a příjem klíčů od zaměstnanců klienta a převzetí či dodání příchozí pošty adresátům.

Zjistit více o recepčních službách »

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...