VIDEO: Pořadatelské služby v praxi

Profesionální event security

Naše zkušené pořadatelské služby zajišťují profesionální řešení zabezpečení akcí (Event security) a klidný průběh Vaší akce, ať už společenské, kulturní nebo sportovní. Ochrana osob a majetku je na pořádaných akcích tou nejvyšší prioritou.

Naše pořadatelské služby využívají klienti pro úspěšné zabezpečení akcí. Při práci čerpáme ze svých bohatých mnohaletých zkušeností. Poskytujeme pořadatelské služby - event security jak na malých společenských akcích, tak i na větších akcích, například sportovních nebo kulturních událostech, kde je vysoká koncentrace lidí, a tím i vyšší riziko vzniku nevítaných situací.

  • Zabezpečení akcí
  • Úklid prostor před a po akci

7 důvodů, proč POŘADATELSKÉ SLUŽBY od D.I.SEVEN

Pořadatelské služby - D.I.SEVEN

Pestráškála akcí a jejich zabezpečení

Každá akce i lokalita má svůj jedinečný charakter a specifické nároky, proto jsou bezpečnostní opatření vypracována na základě bezpečnostních rizik dané akce. Plánu zabezpečení akce odpovídá i materiální vybavení a výběr pracovníků ostrahy např. psovodů nebo se znalostí cizího jazyka.

Hlavní činnost pořadatelské služby

Cílem pořadatelské služby (event security) je zamezit výtržnictví, fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce. Fyzická ostraha, ať už uniformovaná či v civilu, má v rámci ochrany osob a majetku na starosti např. tyto činnosti:

  • kontrola a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor
  • kontrola oprávněného vstupu osob do vyhrazených prostor
  • kontrola výskytu neoprávněných předmětů
  • koordinace davu lidí
  • kontrola chování osob v určeném prostoru

Čtěte dále: Často kladené otázky k pořadatelským službám

MFFKarlovy Vary

 

VIDEO: Zabezpečujeme akce jako Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Bezpečnost na MFF v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech každoročně přiláká více jak sto tisíc diváků a účastí se ho špičky české i světové kinematografie. Hladký průběh a bezpečnot po celou dobu trvání festivalu zajišťuje bezpečnostní agentura D.I.SEVEN.

Ta je renomovanou agenturou již od roku 1995. Zkušenosti sbírá na poli bezpečnostních, pořadatelských i úklidových služeb. Na naše profesionály v akci se podívejte ve videu. Uvidíte kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, s čím souvisí monitoring chování návštěvníků po celou dobu trvání filmového festivalu, zamezení výtržnictví, fyzickému násilí a poškozování majetku ostatních návštěvníků či techniky organizátorů.

Zjistit více o MFF Karlovy Vary »

Rockfor People

VIDEO: Aftermovie z minulého ročníku

Zajišťujeme i akce velkého rozsahu

Naše společnost se v Hradci Králové na letním hudebním festivalu Rock for People podílí na pořadatelských a bezpečnostních službách (např. fyzickou ostrahu) s cílem zajistit bezproblémový průběh festivalu, bezpečí a ochranu osob a majetku všech zúčastněných.

Vzhledem k náročným živelným rozmarům počasí při letošním konání Rock for People (2012) bylo naše nasazení maximální. Fyzická ostraha byla bdělá a nápomocná i v průvalech deště, zvláště pak během vichřice, kdy se snažili maximálně s nadhledem koordinovat všechny účastníky festivalu, ochránit jejich zdraví a zabránit do největší míry vzniklým škodám. 

Zjistit více o Rock for People »

Světovýpohár ve vodním slalomu

VIDEO: Světový pohár ve vodním slalomu

Bezpečnost na světovém poháru ve vodním slalomu

Světový pohár ve vodním slalomu je série mezinárodních slalomářských závodů organizovaných Mezinárodní kanoistickou federací každoročně od sezóny 1988.

Každé léto se na vybraných kanálech pořádají závody jednotlivých disciplín a podle umístění jsou závodníkům přidělovány body.

Mělnickévinobraní

VIDEO: Upoutávka na Mělnické vinobraní

Bezpečnost na Mělnickém vinobraní

Mělnické vinobraní je nejstarší a zároveň jedna z největších slavností tohoto typu v celé republice. Pro degustaci kvalitních vín cechu českých vinařů je vyčleněna klidová zóna s gastronomickými speciality.

Součástí akce je také bohatý doprovodný program, na kterém se organizačně podílí zámek Mělník nebo Regionální muzeum Mělník. 

Hudebnífestival Brod 1995

VIDEO: Aftermovie z roku 2021

Hudební festival Brod 1995

Pravidelný letní pohodový festival vysoké, kvalitní úrovně, pro návštěvníky z okolí Českého Brodu v dosahu 50km

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...