VIDEO: Upoutávka na Mělnické vinobraní pro rok 2021

Mělnické vinobraní

Mělnické vinobraní je nejstarší a zároveň jedna z největších slavností tohoto typu v celé republice. 

Pro degustaci kvalitních vín cechu českých vinařů je vyčleněna klidová zóna na radničním dvoře, kde si návštěvníci budou moci oddychnout od shonu slavností, a mimo vína ozkoušet a vychutnat řadu gastronomických specialit.

Součástí akce je také bohatý doprovodný program, na kterém se organizačně podílí zámek Mělník nebo Regionální muzeum Mělník. 

 

Profesionálnízabezpečení 

Úkolem D.I.SEVEN, a.s. na světovém poháru ve vodním slalomu je zajistit bezpečnostní a zároveň pořadatelskou službu. Organizace významné společenské události není jednoduchou záležitostí. Pro bezproblémový chod takové akce je zapotřebí pečlivého naplánování a příprava na nestandardní situace. Toto vše, spolu s kvalitními a proškolenými lidmi je zárukou dobře odvedené práce.

O co vše se stará D.I.SEVEN?

1

Kontrola osob před vpuštěním do určených prostor a kontrola jejich chování po celou dobu trvání filmového festivalu

 

2

Zamezení výtržnictví, fyzickému násilí a poškozování majetku ostatních návštěvníků či techniky organizátorů 

3

Kontrola a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor před začátkem a v průbehu festivalu

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...