VIDEO: Světový pohár ve vodním slalomu

Bezpečnost na světovém poháru ve vodním slalomu

Světový pohár ve vodním slalomu je série mezinárodních slalomářských závodů organizovaných Mezinárodní kanoistickou federací každoročně od sezóny 1988.

Každé léto se na vybraných kanálech pořádají závody jednotlivých disciplín a podle umístění jsou závodníkům přidělovány body.

 

Profesionálnízabezpečení 

Úkolem D.I.SEVEN, a.s. na světovém poháru ve vodním slalomu je zajistit bezpečnostní a zároveň pořadatelskou službu. Organizace významné společenské události není jednoduchou záležitostí. Pro bezproblémový chod takové akce je zapotřebí pečlivého naplánování a příprava na nestandardní situace. Toto vše, spolu s kvalitními a proškolenými lidmi je zárukou dobře odvedené práce.

O co vše se stará D.I.SEVEN?

1

Kontrola osob před vpuštěním do určených prostor a kontrola jejich chování po celou dobu trvání filmového festivalu

 

2

Zamezení výtržnictví, fyzickému násilí a poškozování majetku ostatních návštěvníků či techniky organizátorů 

3

Kontrola a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor před začátkem a v průbehu festivalu

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...