VIDEO: Aftermovie z minulého ročníku

Hudební festival Rock for People

Naše společnost se v Hradci Králové na letním hudebním festivalu Rock for People podílí na pořadatelských a bezpečnostních službách (např. fyzickou ostrahu) s cílem zajistit bezproblémový průběh festivalu, bezpečí a ochranu osob a majetku všech zúčastněných.

Vzhledem k náročným živelným rozmarům počasí při konání Rock for People (2012) bylo naše nasazení maximální. Fyzická ostraha byla bdělá a nápomocná i v průvalech deště, zvláště pak během vichřice, kdy se snažili maximálně s nadhledem koordinovat všechny účastníky festivalu, ochránit jejich zdraví a zabránit do největší míry vzniklým škodám. 

 

Profesionálnízabezpečení

Profesionální zajištění bezpečnosti návštěvníků, pořadatelů a účinkujících. Prostor areálu je kapacitně omezen na maximálně 35.000 návštěvníků. Tato kapacita je zejména z důvodu zachování návštěvnicky přijatelného prostoru. Uvnitř areálu jsou zábranami a oplocením vymezeny plochy nepřístupné veřejnosti, které slouží jako zázemí pro účinkující a realizační tým. 

O co vše se stará D.I.SEVEN?

Bezpečnostní pracovníci společnosti D.I.SEVEN zajišťují bezpečnost návštěvníků, pořadatelů a účinkujících:

  • provádějí kontrolu oprávněnosti vstupu a to jak do areálu, tak i do definovaných prostor a jednotlivých
    zón,
  • kontrolu vnášených předmětů
  • kontrolu oprávněnosti vjezdu vozidel, atd.
  • ostraha majetku, techniky a vybavení jak účinkujících tak i pořadatele akce
  • požární prevenci
  • v případě potřeby evakuaci návštěvníků

Vlastní realizaci předchází přípravná část, kdy jsou nejprve vydefinována možná rizika, ke kterým jsou přijímána adekvátní opatření vedoucí k jejich snížení. Dále jsou na základě zkušeností, požadavků organizátora, ale i na základě požadavků účinkujících a dle legislativních požadavků nastaveny bezpečnostní opatření a stanoven režim ostrahy.

Součástí realizace je i komunikace a spolupráce s Městkou policií, Policií ČR, zdravotní službou a hasiči.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...