VIDEO: Úklidové služby v praxi

Uklízíme obchodní centra i sportoviště

Úklidové služby provádíme na profesionální úrovni prostřednictvím svých proškolených zaměstnanců. Můžete si být jistí, že úklid v komerčních prostorách či ve firmě bude proveden s péčí, spolehlivostí, kvalitou, v plném rozsahu požadovaných nároků na úklid firem a komerčních prostor.

Máme velkou skupinu zaměstnanců, na kterou jsme hrdí. Naši zaměstnanci vykonávají úklidové práce v daném časovém nároku. Úklid firem a komerčních prostor zajišťujeme po celé České republice. 

Jsme tu proto, abychom Vám ušetřili čas a starosti se zajišťováním a řízením úklidu ve Vaší firmě.

 

Pročsi vybrat D.I.SEVEN?

  • Jsme schopni převzít z Vašich beder starosti s náborem, administrativou, řízením úklidu, motivací a udržením kvalitních zaměstnanců pro zajištění úklidu Vašich prostor.
  • Pracovníci jsou vždy schopni se v případě onemocnění zastoupit. Tím je zajištěn úklidový servis v požadované kontinuitě. Dodržujeme pravidelnost a profesionalitu naší práce. 
  • Stačí si zvolit kraj, ve kterém nás potřebujete, a my Vám zajistíme pravidelný či nárazový úklid přesně podle Vašich požadavků.

Dodržujemepřísná pravidla

  • Řídíme kompletní úklid firem a komerčních prostor sami, abychom Vám ušetřili čas se správou při vlastním zajišťování úklidu. Nechte úklid na nás. Vše za Vás uděláme. 
  • Nebudete se muset zabývat obšírnou administrativou spojenou se zaměstnáváním lidí, výplatní listinou, placením daní, zpracováváním a sledováním nároku na dovolenou, nemluvě např. o opravě rozbitého vysavače apod.
  • Aktivně se zapojujeme do zaměstnávání OZP, a proto Vám v rámci našich služeb můžeme také poskytnout náhradní plnění.
  • Náš plán úklidu a časový rozvrh jsou dodržovány s požadovanou pravidelností a kvalitou, která zaručuje, že nebudete muset zasahovat. 
  • Vysoký standard úklidových služeb je udržován permanentně, neupadá po počátečních měsících spolupráce.
  • Pravidelně a včas dodáváme a spolehlivě doplňujeme kvalitní spotřební materiál. 
  • Připomínky klientů vítáme a neopomíjíme je. Reagujeme na ně obratem

Dbámena Vaši vizitku a spokojenost

Naši pracovníci úklidu firem nosí pracovní úklidové uniformy, aby byla zachována elegance, profesionalita a image Vašeho prostředí. Zde můžete nahlédnout na uniformy a ustrojení našich zaměstnanců.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...