Moderní monitorovací systémy

Pro někoho nutnost a pro jiného standard, ale pro všechny možnost, jak snížit riziko krádeží a vandalismu. To jsou bezpečnostní a kamerové systémy, které poskytují neocenitelné služby pro ochranu majetku a to nejen před zloději a vandaly, ale také před náhlými živelnými či jinými katastrofami.

Už jen viditelně umístěné kamerové systémy mohou působit jako prevence a svou přítomností odradit nejednoho potencionálního zloděje či vandala.

Komplexnízabezpečení zevnitř i zvenku

  • Komplexní systém čidel a kamer spolu s kombinací fyzické ostrahy ochrání Váš objekt.
  • Veškeré bezpečností systémy lze instalovat jednotlivě nebo komplexně. Záleží na záměru klienta, který rizikový prostor má v úmyslu monitorovat.
  • Profesionál z oboru doporučí a poradí, kam účelně umístit zabezpečovací zařízení.

Zabezpečovacísystém tvoří:

Kamerové systémy CCTV

Kamerový systém CCTV – Closed Circuit Television neboli uzavřený televizní okruh / průmyslové kamery

Kamery ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů.

Napojením tohoto systému společně například s EZS na PCO získají operátoři PCO možnost lépe vyhodnotit příčinu poplachu na objektu a mohou dále předat informaci oprávněným osobám zákazníka, nebo vyslat výjezd ke kontrole objektu.

Elektronický zabezpečovací systém EZS

Elektronický zabezpečovací systém EZS, též označován jako poplachový zabezpečovací a tísňový systém PZTS.

Jednoúčelový poplachový systém určený pro detekci přítomnosti vstupu nebo pokusu o vstup narušitelem do hlídaného prostoru a následnou akustickou či optickou signalizaci.

Signály z hlásičů jsou přijímány ústřednou EZS, která může být pomocí dálkového přenosu připojena na PCO. V případě vyhlášení signálu poplach (vloupání či tíseň) informuje oprávněné osoby, zákazníka, nebo vyšle jednotku ke kontrole objektu.

Protipožární signalizace EPS

Elektrická požární signalizace EPS

Vyhrazené požárně bezpečnostní zařízení, které pomocí hlásičů zajišťuje včasnou signalizaci požáru.

Signály z hlásičů požáru jsou přijímány ústřednou EPS, která může být pomocí dálkového přenosu připojena na PCO. V případě vyhlášení signálu požár informuje oprávněné osoby zákazníka, nebo vyšle jednotku ke kontrole objektu.

Nejmodernějšítechnologie

Monitorovací bezpečnostní systém EZS Videofied, který podstatně zvýšil efektivitu celého bezpečnostního systému.

  • zachycení krátkého videozáznamu po narušení objektu
  • okamžitý vizuální přehled o dané situaci
Dispečeři s téměř 100% jistotou rozpoznají při odbavení poplachu, zda jde o plané či skutečné napadení objektu a popřípadě kolik pachatelů se v daném objektu nachází. Systém může být navíc nasazen v objektech a lokalitách bez stálého přívodu proudu. Jeho spotřeba energie je natolik malá, že pro vlastní provoz postačují běžné akumulátory, a to až na několik let.

Bezpečnostna prvním místě

Monitoring dnem i nocí

Pomocí různých komunikačních kanálů lze bezpečnostní a kamerové systémy napojit na PCO (pult centrální ochrany) a tím zajistit nepřetržitou kontrolu střeženého majetku. Více se dozvíte v sekci Napojení na PCO.
Operátoři dohledového centra reagují na jakékoliv narušení bezpečnostní okamžitě, situaci adekvátně vyhodnotí a dále postupují podle předem určených pravidel. Vždy postupují dle sjednané dohody.

Neopomenutelná pojistka

Pokud bezpečnostní a kamerové systémy splní svůj účel a zabrání případné škodě, vložená investice se několikanásobně vrátí. Navíc pojišťovny zohledňují při škodě zabezpečení objektu - bezpečnostní opatření zajistí uhrazení pojistné události v jakémkoli rozsahu odpovídajícím způsobem.

Související odkazy

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...