Zastaralézpůsoby ochrany majetku již nestačí

Mříže a hlídací pes nejsou dnes pro zloděje velkou překážkou. Lupiči si poradí s téměř každým mechanickým zabezpečením. Dosud nejefektivnější ochranou majetku se prokazuje elektronické zabezpečení domu s napojením na PCOpult centrální ochrany.

Zabezpečujemerekreační a rodinné domy

Míst, kudy se nezvaný návštěvník může dostat do domu je mnoho, zločince neodradí ani výška, ani hustě obydlená oblast. K „nejoblíbenějším“ vstupům pro zloděje patří vchodové dveře, okna, balkónové nebo francouzské dveře. Jsou však i další zranitelná místa, kterými je možné se do objektu dostat. Může to být zdánlivě nenápadný zadní vchod, ale i snadno přístupná střecha se střešními okny či světlíky. Zloději hladce překonávají garážová vrata nebo větrací šachty, které jsou součástí větších objektů.

Váš dům pod bezpečným dohledem

Zabezpečení domu za pomoci čidel a napojení na PCO má svou nespornou výhodu především v možnosti nepřetržitého monitorování a hlídání střežených zón. Bezpečnostní čidla či kamerové systémy je možno umístit a napojit na PCO téměř na každý dům, garáž nebo bytový dům.

Pokud zrovna nejste v domě přítomni, samotný objekt je pod neustálým dozorem proškolených operátorů PCO, kteří v případě narušení objektu bezodkladně řeší vzniklou situaci.

Zabezpečenídomu nejen před zloději

Nové a stále vyspělejší technologie umožňují střežit majetek nejen před nechtěnými hosty, ale rovněž například před požárem nebo únikem plynu. Časté mediální záběry z hořících domů či zbořeniště po výbuchu plynu známe téměř všichni. Bezpečnostní čidla a různé varovné systémy napojené na pult centrální ochrany mohou díky dispečerům, kteří včasně a rychle reagují, zabránit škodám, které by mohly mít pro mnohé existenční následky.

Myslete i na pojištění

Elektronické zabezpečení domu s napojením na pult centrální ochrany je v dnešní době cenově dostupné. Samotná instalace je poměrně rychlá a nevyžaduje složité stavební úpravy. Nelze opomenout fakt, že velký vliv na bezpečnostní opatření domů má i samotné pojištění domu. Čím lepší zabezpečení, tím levnější pojistka.

Výběr bezpečnostních systémů pro instalaci je vždy dobré řešit s odborníky, kteří mají zkušenosti a vědí, jaká opatření se pro daný objekt hodí a kam jednotlivé bezpečnostní prvky umístit.

Chcete-li si nechat zabezpečit rodinný nebo rekreační dům. Ochotně Vám vše vysvětlíme a spolehlivě ochráníme Váš dům a majetek.

Kontakt na manažera služeb monitoringu

Mob.: 725 557 075
E-mail: managerdc@diseven.cz

Je zbytečné riskovat při ochraně Vašeho majetku, přenechejte tuto starost raději profesionálům. Zabezpečíme Váš majetek přesně na míru Vašim požadavkům.

Monitorovací systémy

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...