VIDEO: Videofied od D.I.SEVEN

Okamžitá videoverifikace

Elektronický zabezpečovací systém Videofied je zcela nový, unikátní systém, který po narušení objektu umožňuje dispečerům PCO vizuálně ověřit situaci pomocí videozáznamu a získat důležité informace o pachateli.

Pro zvýšení efektivnosti zabezpečovacích systémů Vám nabízíme vylepšený způsob zabezpečení prostor pomocí elektronického zabezpečovacího systému s funkcí Videofied.

Lze využít pro zabezpečení rodinných domů, rekreačních objektů, ale i firemních provozoven, budov státní správy či bankovních institucí.

JakVideofied funguje?

Videozáznam poskytne zásahové hlídce mnohem více informací než poplachový signál. Odhalí především počet a složení pachatelů, což může být rozhodující i pro bezpečnost zdraví i života.

  • Videofied zasílá operátorům do dohledového centra PCO (pultu centrální ochrany) v reálném čase 10s videozáznam narušení objektu.
  • Díky tomuto záznamu má operátor PCO možnost zjistit, zda jde o planý poplach, nebo je naopak nutné zasáhnout a vyslat zásahovou jednotku k určenému objektu. 
  • Při dojezdu na objekt provádíme kontrolu pláště objektu a v případě narušení kontaktujeme majitele a Policii ČR.

Výhodyvyužívání EZS Videofied

  • EZS Videofied zefektivňuje celý zabezpečovací systém při vzdáleném monitoringu objektů.
  • Čidlo během 0,1 sekundy spustí snímání a začíná odesílat 10 s dlouhý videozáběr narušitele na PCO.
  • Díky videoverifikaci je možné předcházet falešným poplachům, tedy i nadbytečným výdajům, a tím optimalizovat náklady na zabezpečení objektu.
  • Videoverifikace je v mnohých případech nápomocná při identifikaci pachatele a díky své vyspělé technologii odhalí jeho bližší podobu. 
  • Systém využívá autonomních záložních zdrojů elektřiny, proto funguje nadále i při výpadku elektrického proudu.
  • EZS Videofied funguje jak uvnitř objektu, tak i ve vnějších prostorách, jeho provozní teplota se pohybuje až do -20 °C.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...