VIDEO: Zabezpečujeme hvězdy stříbrného plátna na KVIFF

Bezpečnost na MFF v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech každoročně přiláká více jak sto tisíc diváků a účastí se ho špičky české i světové kinematografie. Hladký průběh a bezpečnost po celou dobu trvání festivalu zajišťuje bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Ta je renomovanou agenturou již od roku 1995.

K oboustranné spokojenosti zajišťujeme již od roku 2004 pořadatelské služby na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary

Přečtěte si, jak hodnotí pořadatelské služby ředitel festivalu pan Jiří Bartoška.

 

Profesionálnízabezpečení 

Úkolem D.I.SEVEN, a.s. na MFF KV je zajistit bezpečnostní a zároveň pořadatelskou službu. Organizace významné společenské události, jakou MFF KV bezesporu je, není jednoduchou záležitostí. Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. na přípravě každého ročníků MFF KV pracuje již několik měsíců dopředu. Pro bezproblémový chod takové akce je zapotřebí pečlivého naplánování a příprava na nestandardní situace. Toto vše, spolu s kvalitními a proškolenými lidmi je zárukou dobře odvedené práce.

O co vše se stará D.I.SEVEN?

1

Kontrola osob před vpuštěním do určených prostor a kontrola jejich chování po celou dobu trvání filmového festivalu

 

2

Zamezení výtržnictví, fyzickému násilí a poškozování majetku ostatních návštěvníků či techniky organizátorů 

3

Kontrola a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor před začátkem a v průbehu festivalu

Filmovýfestival v praxi

Staráme se o bezpečnost 100 000 návštěvníků

Zabezpečit tak velkou společenskou událost, jakou je MFF KV není jednoduchým úkolem. Proto pracuje D.I.SEVEN na přípravě každého ročníku MFF KV již několik měsíců před samostným začátkem. Pro bezproblémový chod takové akce je zapotřebí pečlivého naplánování a přípravy všech neočekávatelných situací, a přesně na to je bezpečnostní agentura připravena.

Toto vše je spolu s kvalitně proškoleným personálem zárukou dobře odvedené práce a spokojenosti nejen návštěvníků, ale také pořadatelů MFF KV, který D.I.SEVEN každoročně uděluje dobré reference.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...