Jaroslav Petruňo

Jaroslav Petruňo
Vedení společnosti

01.02.2017  |  5 minut čtení

Třetina lidí nad 50 let je bez práce. Často proto, že je zaměstnavatelé mají za pomalé, méně schopné učit se novým věcem či pracovat s počítačovou technikou. To ale neplatí o bezpečnostní agentuře D.I.SEVEN, která zaměstnává nejen lidi starší 55 let, ale také seniory.

Na trhu práce bylo v roce 2015 podle údajů Úřadu práce ČR přes 162 tisíc nezaměstnaných lidí ve věku nad 50 let. To činí na celkovém podílu nezaměstnaných 29,7 %. Situace se zhoršuje už od roku 2000. Přesto, že se státní správa snaží starším ročníkům věnovat větší pozornost, a zřídila pro tyto účely rekvalifikační kurzy, jsou lidé nad 50 let ohroženi nezaměstnaností stále nejvíce ze všech skupin populace.

D.I.SEVEN patří mezi jedny z mála firem, které se nebojí dát šanci také těm, kteří už mají pár vrásek, nebo po mnoha letech skončili ve stálém zaměstnání. „Řada seniorů, kteří u nás pracují, působí například na pozici velitele objektu, a svou práci vykonávají velice svědomitě. Uplatnění u nás najdou ale i na řadových pozicích. Jsou našimi plnohodnotnými zaměstnanci“ řekl ředitel D.I.SEVEN Jaroslav Petruňo.

Pracovník ostrahy

Kariérní růst i po padesátce

Do naší bezpečnostní agentury uvítáme každého, kdo má chuť do práce a chce se stát týmovým hráčem. Hledáme pracovníky ostrahy, úklidu, denní i noční recepční, ale také administrativní pracovníky či pracovnice nebo posilu dohledového centra.

Pokud chcete zúročit své dlouholeté zkušenosti, zkuste místo manažera úklidových nebo bezpečnostních služeb. Schopné muže a ženy nad 50 let rádi přijmeme jako vedoucí pracovníky úklidu či ostrahy.

„V minulosti jsem pracovala pro Vaši firmu v Hodoníně. Byla jsem tak spokojena, že i po letech Vám chci poděkovat.,“ řekla bývalá zaměstnankyně paní Milena Kotásková.

Mezi nespočet výhod, které D.I.SEVEN nabízí svým zaměstnancům, patří mimo jistoty zaměstnání také zajištění bezpečnosti, a to pomocí unikátního systému Active Track, který pozná pokud se dostanete do bezvědomí. Pouhým stiskem jednoho tlačítka aktivujete poplach v dohledovém centru, proškolený specialista se s Vámi ihned spojí a poskytne pomoc. Hradíme až 100 % nákladů na certifikát, které je nutný k výkonu povolání.

Proč nevyužít šance, která se Vám nabízí? U nás jste vždy vítáni.

Jak získat práci v D.I.SEVEN?

Zaměstnance hledáme v každém regionu napříč ČR. Aktuální volné pozice najdete na stránce https://www.diseven.cz/prace/ v sekci Volná místa. Přidejte se k nám!

Míra zaměstnanosti osob ve věku 55-64 let v ČR v letech 2009-2014

Rok

2009

2010

2011

2012

2013

2014

Míra nezaměstnanosti

46,8 %

46,5 %

47,7 %

49,3 %

51,6 %

54,0 %

Zdroj: Eurostat/Výstupní zpráva FDV 2015Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...