D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

18.11.2015  |  4 minuty čtení

Jaké výhody Vám může přinést spolupráce s bezpečnostní agenturou? A na co si je třeba dávat pozor při výběru té správné společnosti? Na tyto a další otázky zodpovídáme v krátké prezentaci, která se ke zhlédnutí na slidesharu společnosti D.I.SEVEN.

Můžete se podívat mimo jiné i na služby, které jsou v dnešní době v oblasti bezpečnosti dostupné. Již dávno se totiž pod ochranou objektů neskrývá pouze fyzická ostraha prostor v podobě strážných. S neustálým vývojem technologií a systémů se i security služby pořád inovují. Společnost D.I.SEVEN tyto trendy pečlivě sleduje. Proto je schopná nabídnout bezpečnostní služby té nejvyšší kvality. 

Příklad moderních zabezpečovacích služeb: 

  • napojení na pult centrální ochrany (PCO)
  • EZS Videofield - elektronický zabezpečovací systém
  • propojení kamerového systému na PCO, EZS Videofield a požární signalizaci
  • Active Track

V případě jakýchkoliv dotazů na naše bezpečnostní služby nás neváhejte kontaktovat například prostřednictvím formuláře na stránkách. Rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dodatečné otázky. Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...