V těchto dnech vrcholí přípravy již 46. ročníku jedné z neprestižnějších kulturních akcí v České republice MFF Karlovy Vary. Festival bude zahájen 1. 7. 2011 a potrvá až do 9. 7. 2011.

Tato významná kulturní akce světového věhlasu se neobejde bez důkladných příprav a organizace. Naše společnost D.I.SEVEN, a.s. se na těchto přípravách a organizaci podílí a již 7 rokem zde zajišťuje pořadatelské služby a ostrahu. Úkolem naší společnosti je zabezpečení celé akce a organizace spolu se servisem pro festivalové hosty i účastníky.

Prioritou je bezproblémový průběh festivalu v oblasti bezpečnosti všech zúčastněných, zajištění veřejného pořádku, ochrany majetku a zařízení. Naši pracovníci jsou připraveni na řešení krizových situací a náročných požadavků ze strany klienta. D.I.SEVEN, a.s. přeje klidný a úspěšný průběh MFF Karlovy Vary a návštěvníkům nevšední kulturní zážitky.

O festivalu více zde

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...