D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

04.04.2017  |  2 minuty čtení

V průběhu dubna jsme pro Vás připravili nový web D.I.SEVEN. Stránky mají nový design, jsou přehlednější a jsou připraveny tak, aby se zákazník dozvěděl všechny potřebné informace.

Na nových stránkách najdete veškeré informace týkající se naší firmy D.I.SEVEN. Především o službách, které poskytujeme jako jsou například úklidové služby, fyzická ostraha, vzdálený monitoring PCO a pořadatelské služby. Více se dozvíte zde.

Dále webové stránky informují o našich partnerech nebo si můžete přečíst reference klientů. Na našich stránkách naleznete také sekci "volná místa", kde se můžete ucházet o práci v naší společnosti D.I.SEVEN.

Díky naším novým responzivním stránkám si můžete web prohlédnou také na mobilním telefonu. 

bezpecnostni-agentura_D.I.SEVEN

bezpecnostni-agentura_D.I.SEVEN

bezpecnostni-agentura_D.I.SEVENMáte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...