D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

16.03.2023  |  5 minut čtení

Lidé a bezpečnostní technologie

Bezpečnost je pro každého důležitá, ať už se jedná o soukromou osobu nebo podnik. Je nutné se chránit před riziky, která mohou ohrozit zdraví, majetek či finanční stabilitu. Proto je důležité investovat do bezpečnostních opatření, která zajistí ochranu vašeho objektu.

„Pevným základem bezpečnostního systému je fyzická ostraha.“

Pro Váš objekt navrhneme optimální kombinaci fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií. Vždy, když spatříte uniformu D.I.SEVEN, se můžete spolehnout, že náš pracovník ví, jak jednat v nestandardních, mimořádných a krizových situacích. Neustále se snažíme inovovat a zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout co nejvyšší úroveň bezpečnosti a ochrany vašeho majetku.

Žádná technologie plně nenahradí kvalitně proškolený personál, který vykonává všechna bezpečnostní opatření, která slouží k prevenci bezpečnostních rizik, k zamezení újmy na zdraví, škod na majetku a následných finančních ztrát.

Vlastní pult centralizované ochrany

Moderní technologie napojené na PCO a kvalitně proškolený personál ochrání Váš majetek 24/7. Tato technologie umožňuje neodkladně jednat v případě narušení objektu.

Automatizace vjezdů a výjezdů vozidel

Kamera rozpozná RZ vozidla a Elektronická vrátnice automaticky zaeviduje vjezd podle informace o RZ v systému. Fyzická ostraha dohlíží na provoz a eviduje vozidla, která systém nemá v evidenci.

Vývoj systému pro naše zákazníky

Pro naše zákazníky vyvíjíme specifické bezpečnostní systémy na míru. Základem je náš informační systém, Elektronická vrátnice, ke kterému dokážeme navrhnout a zrealizovat rozšiřující moduly.

S moderním obchůzkovým systémem budete mít přehled 24/7

Active Track je obchůzkový systém, který upravila bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Od ostatních užívaných obchůzkových systémů liší v tom, že snímače komunikují přímo s dispečinkem PCO a operátor tak má v reálném čase přehled nad průběhem služby fyzické ostrahy na objektu. Takto řešený obchůzkový systém nabízí pouze naše bezpečnostní agentura, která klade velký důraz na zkvalitňování svých služeb. Při vývoji tohoto systému jsme hleděli na každý detail.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...