Jiří Šašek

Jiří Šašek
Vedení společnosti

16.06.2016  |  5 minut čtení

Instalace bezpečnostních systému a kamer ve vašem objektu je pouze část možného zabezpečení. Samotné bezpečnostní systémy totiž odvedou jen polovinu práce. Následné napojení na PCO výrazně zvyšuje efektivitu těchto systémů a zajišťuje včasnou reakci na případné narušení bezpečnosti v objektu. Nezáleží potom, zda jste v práci, na dovolené či pracovní cestě. V případě, že bezpečnostní systémy ohlásí poplach, máte jistotu, že o bezpečnostní situaci okamžitě postará tým profesionálů našeho PCO.

Můžete se tak věnovat jakékoliv aktivitě a vědět, že vaše objekty jsou pod neustálým dohledem.

7 důvodů proč D.I.SEVEN

  • Jeden z nejmodernějších PCO v Evropě
  • Zabezpečen proti teroristickému i kybernetickému útoku
  • Možnost napojení kdekoliv v ČR
  • Zkušenosti a know-how od roku 1996
  • Proškolení a pohotoví operátoři
  • Možnost odebrat v rámci náhradního plnění
  • Profesionální tým schopný rychle splnit Vaše požadavky

Touto cestou lze efektivně spojit technické zabezpečení pomocí celé řady moderních bezpečnostních systému a službu fyzické ostrahy, kdy po nahlášení poplachu k objektu dispečer PCO vyšle výjezdovou skupinu. Ta provede fyzickou kontrolu vnějšího pláště, zkontroluje neporušenost objektu a dále postupuje podle předem domluveného postupu.

 V D.I.SEVEN nám záleží na osobním přístupu ke klientům.

Každému zákazníkovi navrhneme individuální plán monitoringu na míru a podle jeho přání a potřeb. Zajistíme celý proces napojení na PCO od instalace příslušných bezpečnostních systémů až po jejich připojení na naše PCO.
Tímto pro nás ovšem zdaleka nic nekončí. Využít můžete celou řadu služeb, které poskytujeme po připojení, jako je například dostřežení objektu.
Klientům také nabízíme využití sofistikované aplikace Moje PCO, která umožňuje vzdálený přístup do centrální databáze PCO.

Pro bližší informace se můžete podívat na stránky, které se specializují na službu PCO od D.I.SEVEN. Přestaví se vám náš tým profesionálů a provedeme vás jednotlivými kroky procesu připojení a dozvíte se více o výhodách napojení na pult centralizované ochrany.Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...