Jaroslav Petruňo

Jaroslav Petruňo
Vedení společnosti

28.06.2021  |  2 minuty čtení

V červnu 2021 představila společnost D.I.SEVEN, a.s. novou strukturu svého vedení. Pan Jaroslav Petruňo byl jmenován jejím generálním ředitelem. Jedná se o plánovaný krok, který navazuje na strategické cíle společnosti D.I.SEVEN, a.s. a přinese zvýšení efektivity v jejím řízení.

Pan Jaroslav Petruňo je významnou osobností D.I.SEVEN, a.s. Díky jeho profesionálnímu přístupu, dlouholeté praxi a získaným zkušenostem se bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. řadí mezi uznávané a stabilní obchodní partnery. Jeho vizí vždy bylo, aby společnost poskytovala kvalitní podpůrné služby svým zákazníkům. Důležitou hodnotou je pro něj spokojený zákazník i zaměstnanec.

Pan Jaroslav Petruňo má velké zásluhy na finančních výsledcích společnosti a probíhajících technologických inovacích. Za klíčové cíle společnosti považuje pokračování ve vývoji vlastních firemních informačních technologií a jejich rychlou implementaci do provozu. Jedná se například o systémy řízení zakázek a systémy pro podporu procesů fyzické ochrany objektu a majetku.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. je významným podporovatelem a zaměstnavatelem zdravotně postižených, proto lze její služby odebrat i v rámci náhradního plnění, i pro rok 2021.Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...