D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

22.06.2011  |  3 minuty čtení

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. zahajuje 1. 7. 2011 celorepublikový proces přípravy pracovníků ostrahy k získání Osvědčení o dílčí kvalifikaci – strážný, v souladu se zákonem č. 455/1991 Sb., příloha č. 5.

Přestože se jedná výlučně o individuální záležitost každého jednotlivce, nabídlo vedení bezpečnostní agentury každému zaměstnanci možnost zprostředkování odborné přípravy a zajištění akreditovaných zkušebních orgánů pro vykonání samotné zkoušky, včetně vytvoření odpovídajících podmínek pro získání tohoto Osvědčení.

OstrahaMáte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...