D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

28.01.2014  |  2 minuty čtení

Týká se Vás povinný podíl OZP zaměstnanců? Pozor, blíží se termín 15. 2. 2014, kdy je třeba úřadu práce doložit plnění povinného podílu za loňský rok. Stáhněte si Oznámení o plnění povinného podílu a zavčas jej odešlete. Podrobné informace, výpočty a další užitečné odkazy naleznete v sekci Náhradní plnění. Máte-li zájem o služby pro své náhradní plnění 2014, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...