D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

03.02.2016  |  8 minut čtení

Bezpečnostní rizika jsou velmi reálnou součástí organizace sportovních událostí. Pořadatelé těchto akcí se musejí postarat i o zajištění ostrahy dané události. Do této oblasti spadá bezpečnost samotných hráčů, závodníků, atletů a v neposlední řadě také diváků. Vždy, když se na malém prostoru nachází mnoho lidí, roste riziko výskytu různých druhů porušení bezpečnosti. Může také snadněji docházet k trestné činnosti v podobě krádeží či vandalismu. Proto je velmi důležité dopředu odhadnou bezpečnostní rizika dané akce. Podcenění ostrahy může vést k poškození majetku či k různým zraněním.

Bezpečnostní služby pro sportovní události

Každá akce je specifická svou formou a typem organizace. Pro její zabezpečení můžete využít celou řadu bezpečnostních služeb od D.I. SEVEN. Ostrahu je bezpečnostní agentura připravena vytvořit na míru požadavkům klienta. Pracovníci ostrahy mohou například:

  • Kontrolovat, zda účastníci na zápas nevnáší zakázané předměty
  • Kontrolovat, zda se do areálu nesnaží dostat neoprávněné osoby
  • Koordinovat davy
  • Monitorovat bezpečnostní situaci před, po i během sportovní události
  • Kontrolovat vjezd a výjezd vozidel
  • … a další

Záleží pouze na přání klienta, kterým bezpečnostním službám dá přednost. Důležitou složkou bezpečnostních služeb je také komunikace se zdravotním personálem. U větších akcí se většinou vyskytuje zdravotník přímo na místě. U menších akcí jsou pracovníci bezpečnosti připraveni poskytnout první pomoc a na místo přivolat záchrannou službu. Zdraví jak účastníků, tak diváků zůstane v dobrých rukou.

Zabezpečení sportovních akcí od D.I. SEVEN

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN má mnohaleté zkušenosti v poskytování bezpečnostních služeb pro širokou škálu akcí. Mezi nimi naleznete i mnoho sportovních událostí. Výhoda spolupráce s bezpečnostní agenturou D.I. SEVEN spočívá také v tom, že neposkytuje pouze samotné pracovníky fyzické ostrahy, ale komplexní pořadatelský servis. Můžete si například objednat zajištění úklidových služeb, které se postarají o úklid po akci nebo i v jejím průběhu.

Fyzická ostraha pro zabezpečení akcí pak může být vybavena a oblečena podle požadavků klienta. Pracovníci fyzické ostrahy D.I. SEVEN jsou samozřejmě důkladně proškoleni a dokáží jednat v zátěžových situacích

Zkušenosti bezpečnostní agentury D.I. SEVEN v zabezpečování akcí

V poskytování bezpečnostních služeb pro event security má agentura D.I. SEVEN dlouholetou praxi. Za tu dobu zajišťovala bezpečnost na mnoha významných akcích, jako je třeba hudební festival Rock for People, Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary nebo Cyklistický etapový závod Okolo Jižních Čech 2012. V budoucnosti může zajišťovat bezpečnost i na Vaší sportovní události.

Při jakýchkoliv dotazech nás neváhejte kontaktovat. Také jsme pro Vás zodpověděli nejčastěji kladené otázky týkající se pořadatelských služeb.

Podívat se můžete i na video o zabezpečení akcí od D.I. SEVEN!Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...