D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

19.03.2015  |  2 minuty čtení

D.I.SEVEN, a.s., rozšiřuje své řady. Jsme česká společnost, která působí na trhu již přes 20 let. Zaměřujeme se na bezpečnostní a úklidový servis s působností po celé České republice. Hledáme schopné uchazeče na pozici OBCHODNÍK do všech regionů.

Náplní Vaší práce bude vyhledávání nových obchodních příležitosti ve svěřeném regionu. Budete se osobně setkávat s potencionálními klienty (B2B), a to za účelem prezentace služeb naší společnosti. Na základě potřeb klientů budete tvořit obchodní nabídky a kalkulace. Více informací na https://www.diseven.cz/prace/obchodnik-2.html.

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • odborná školení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • nadstandardní fixní příjem
  • zajímavá provize z Vámi vytvořeného zisku

obchodníkMáte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...