D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

13.05.2010  |  3 minuty čtení

U naší společnosti byl na žádost klienta SCA Packaging Česká republika, s.r.o. proveden v souladu s novelizovanou normou ČSN EN ISO 9001:2008 zákaznický audit se zaměřením na oblasti: Ochrana životního prostředí, BOZP a PO.

Výsledek provedeného auditu jednoznačně prokázal, že oba systémy (management jakosti i environmentální management) jsou v naší společnosti dostatečně implementovány, v praxi plnohodnotně využívány a vedou k profesionálnímu plnění dohodnutých standardů při dodávce služeb.

Společnost D.I.SEVEN, a.s. má zavedenou řízenou dokumentaci pro všechny auditované oblasti, plní povinnosti dané legislativou i interními normami a je schopna toto plnění doložit.Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...