Matěj Chlasták

Matěj Chlasták
Obchodní oddělení

05.07.2013  |  2 minuty čtení

Pro našeho letitého klienta, firmu Leifheit, která vyrábí koupelnové předložky, sušáky na prádlo, žehlicí prkna a jiné úklidové a domácí potřeby, jsme zajistili ostrahu areálu v Blatné při Dni otevřených dveří v pátek 5. 7. 2013.

Návštěvníci si mohli prohlédnout celý závod a dozvědět se zajímavosti ze zákulisí výroby domácích potřeb. K vidění byla také hudební a taneční vystoupení a četná zábava pro děti. Taková akce, kde se sdružuje mnoho lidí a kde si děti hrají ve velkém areálu, si žádá perfektní zabezpečení a bdělou ostrahu. Celý Den otevřených dveří proběhl bez problémů.

Pro firmu Leifheit zajišťujeme již několik let jak úklidové, tak pořadatelské služby. Vážíme naší dlouhodobé spolupráce a jsme vždy rádi, když je náš klient plně spokojen a zabezpečovaná akce dopadne úspěšně. 

LeifheitMáte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...