D.I.SEVEN

D.I.SEVEN

23.10.2014  |  4 minuty čtení

Stát stanovuje povinnost zaměstnavatelům s více než 25 zaměstnanci zaměstnávat OZP pracovníky a to v 4 % poměru k celkovému počtu zaměstnanců. Dle zákona jsou 3 způsoby, jak tento povinný podíl splnit. Samotným přímým zaměstnáním, odvodem státu anebo právě náhradním plněním.

I v roce 2015 poskytuje agentura D.I.SEVEN FACILITY profesionální služby v oblasti správy a údržby budov - property a facility management. Můžete si vybrat ze širokého portfolia služeb:

Veškerých služeb můžete využít v rámci náhradního plnění. Podívejte se na stránky D.I.SEVEN FACILITY pro více informací a splňte povinný podíl pro rok 2015.Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...