Brigádníci na Mezinárodním filmovém festivalu

Karlovy Vary

Nezajišťujeme ubytování. Pitný režim zdarma. Poznejte filmový festival z druhé strany.

Benefity

  • Poznej festival z VIP pozice
  • Zajistíme Vám pitný režim
  • Zajistíme pro Vás košili + kravatu (včetně praní)
  • Motivační finanční ohodnocení

Kontakt - komu se hlásit

Šárka Štruncová
E-mail: plzen@diseven.cz
Mobil: +420607230451
V případě zájmu volejte PO – PÁ od 9.00 do 15.00

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Brigádníci na Mezinárodním filmovém festivalu. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
DPP
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
dle dohody
Nástup od:
11.06.2024
Pracovní poměr:
na dobu určitou
Hodinová mzda:
130 - 150 Kč / hod

Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2024

Náplň práce

Bydlíte v Karlových Varech a okolí? Znáte MFFKV a chtěli byste být jeho součástí? Poznejte filmový festival z druhé strany.
Nezajišťujeme ubytování!

Hodinová mzda od 130 až 150 Kč/hodina

Práce na MFF KV 2024.
Nástup možný od 11.06.2024 – 11.07.2024
Nástup možný dle dohody v průběhu celého termínu.
Možnost přizpůsobení termínu i času brigády.

Nutnost dovršení 18 let věku uchazeče. Trestní bezúhonnost podmínkou.

V případě zájmu volejte PO – PÁ od 9.00 do 15.00 na telefonní číslo: 607 230 451

Benefity

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Černý nebo tmavě modrý oblek bez vzoru
  • Černé polobotky
  • Dovršení 18 let věku

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.