Provozní manažer

Královéhradecký kraj

Vedoucí pozice + motivační finanční ohodnocení + automobil + telefon + kancelář.

Benefity

  • Služební automobil a telefon
  • Nestereotypní a zajímavá práce
  • Vedoucí pozice

Kontakt - komu se hlásit

Dušan Krejčí
E-mail: dusan.krejci@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Provozní manažer. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Mzdové rozpětí:
od 32 000 Kč / měsíc provize ze zakázek, osobní ohodnocení a výkonnostní odměna

Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Pobočka se nachází v Hradci Králové. Provozní manažer má na starosti objekty v rámci Královéhradeckého kraje.

Náplň práce

Vedoucí pozice:
Provozní manažer ostrahy a úklidu. Neprovádíte ostrahu ani úklid, pouze zakázky řídíte.

Mzda:
Motivační složka mzdy na základě počtu přidělených zakázek. Zakázky Vám budou přiděleny. Nejedná se o obchodní činnost. Počet spravovaných objektů a zákazníků cca 11-20.

Náplň práce:
Řízení zakázek ostrahy a úklidu. Organizace práce, řízení zaměstnanců, komunikace se zákazníky. Samostatné personální a provozní řízení zakázek, koordinace týmů ostrahy a úklidu na přidělených zakázkách/objektech.

Nábor nových zaměstnanců a zajištění jejich proškolení. Pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek.

Požadujeme:
Manažerská praxe v oboru a zkušenost výhodou. Znalost práce na PC MS Office - Word, Excel, Outlook. Předem zaslat životopis s fotografií.

Benefity

  • Podpora ze strany společnosti
  • Služební automobil, notebook a telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Po dohodě možnost využití služebního automobilu pro soukromé účely

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • odborná školení
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavý motivační systém
  • ostatní služební výhody a bonusy
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • přátelský kolektiv

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Pracovní flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost
  • Loajalitu
  • Samostatnost v rozhodování
  • Aktivní ŘP, ochotu cestovat
  • Osobnost, která je schopná samostatně rozhodovat a plnit zadané úkoly
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet, další systémy výhodou)
  • Odolnost vůči stresu
  • Vztah k práci s lidmi
  • Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E

Výhodou je

  • manažerská praxe v uvedeném oboru
  • vedení kolektivu
  • zkušenosti s náborem pracovníků (HR)
  • znalost přípravy podkladů pro mzdy
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.