Plánhygieny a úklidu

VIDEO: Hygienický a úklidový plán

Hygienický plán přesně dle norem

Naši odborníci vypracují podle Vašich požadavků hygienický a úklidový plán, který Vám pomůže udržovat všechny prostory perfektně čisté. Pravidelné kontroly a dodržování stanoveného plánu zajistí pořádek v jakémkoli typu budov či areálů. Naši odborníci dbají na hygienické předpisy a nařízení, v rámci kterých navrhnou jak ekonomické, tak šetrné řešení vhodné pro Vaše potřeby.

Dodržujeme legislativu

Pravidelné kontroly a dokumentace úklidu je součástí úklidového plánu stanoveného předpisy Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). Nemusíte se obávat, že by ve Vašem pracovišti nebyly dodržené postupy tak, jak je nařizuje legislativa. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...