V místech, kde se denně vyskytuje a pohybuje mnoho lidí, jako např. na pracovištích velkých podniků, v komerčních a administrativních budovách, na úřadech, v obchodních a kulturních centrech nebo při pořádání akcí, je ochrana osob a majetku nepostradatelná. Proto Vám v Olomouci a v Olomouckém kraji poskytujeme profesionální, dlouholetou praxí ověřené bezpečnostní služby a zajišťujeme bezpečnost k Vaší plné spokojenosti.

Neponechámenic náhodě

Ochrana osob a majetku spočívá především v zajištění bezpečného prostředí, kde se lidé nacházejí. Za tímto účelem jsou stanoveny lokální pozice pracovníků fyzické ostrahy, kteří jsou vybaveni moderní telekomunikační technikou a dohlíží na veřejný pořádek zabezpečovaného prostoru, např. také formou pochůzek.

Profesionálovéna svém místě

Ochrana osob a majetku je vykonávána našimi strážnými fyzické ostrahy. Ti jsou trestně bezúhonní  v daném oboru velice zkušení. Dokážou vytipovat zloděje a výtržníky, předcházet konfliktům, koordinovat davy lidí ve vypjatých situacích apod. Naši zaměstnanci v oblasti ochrany osob a majetku musí být nejen fyzicky zdatní, ale i psychicky odolní. Proto jsou pravidelně školeni. Službu mohou vykonávat v pracovních uniformách, či v civilu, záleží vždy na požadavcích klienta.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky