Optimalizacevýdajů

VIDEO: Optimalizace nákladů s D.I.SEVEN

S námi ušetříte

V rámci našich služeb nabízíme ekonomické řešení a šetrné zacházení s Vašimi finančními prostředky. Naši pracovníci navíc dodržují hygienický a úklidový plán, podle kterého mají přesně stanoveno, jak s čistícími prostředky zacházet. Sami si pak ohlídají stav a doplnění úklidové chemie i čistících a hygienických prostředků.

Výdaje s rozvahou

Úklidová služba D.I.SEVEN dbá nejen na dokonalou čistotu ve Vašem objektu, myslí i na to, abyste výdaje na úklid vynakládali s rozvahou a přesně podle potřeb daného objektu. Proto na dodržování úklidu pravidelně dohlížíme a dokumentujeme jeho průběh. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...