Pult centrální ochrany (PCO) představuje službu, kdy se využívá přímého napojení elektronických monitorovacích systémů do centralizovaného pracoviště – dohledového centra PCO. Zde se získaná data vyhodnocují a ukládají. V případě, že dojde k narušení objektu, spustí operátoři pultu centrální ochrany příslušnou smluvně danou reakci.

Možnostinapojení na PCO (ARC)

Nepřetržité dálkové zabezpečení střežených objektů je realizováno za využití elektronické zabezpečovací signalizace (EZS), elektronické požární signalizace (EPS) a bezpečnostních kamer. Údaje z nich, včetně obrazu v reálném čase, se přenášejí na pult centrální ochrany (PCO, ARC = Alarm Receiving Centre). Napojení bezpečnostních systémů na PCO se řeší s ohledem na místní podmínky buď prostřednictvím jednotné telefonní sítě (JTS), nebo za využití bezdrátového datového přenosu GSM/GPRS.

Zásahováslužba pro Střední Čechy

Klíčovým předpokladem pro fungování PCO je dostupnost datové cesty pro přenos informací získaných z monitorovacích systémů jedním ze dvou výše zmíněných způsobů. S ohledem na přenos dat není podmínkou, aby bylo dohledové centrum PCO v blízkosti střeženého objektu. Důležitá je naopak místní dostupnost zásahové služby. Proto provozuje agentura D.I.SEVEN, a.s. řadu místních poboček, včetně zastoupení pro Střední Čechy, aby bylo možné realizovat příjezd zásahové služby na místo v co nejkratším čase.

CoVám přinese napojení na PCO?

Díky propojení hlídaného objektu a pultu centrální ochrany (PCO / ARC) je zaručeno, že jsou střežené objekty pod dohledem nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Aktuální bezpečnostní situaci Vašeho objektu navíc můžete průběžně kontrolovat díky službě „MojePCO“, která je založena na vzdáleném internetovém přístupu. 

Naše pobočky pro PCO (ARC) Střední Čechy

Aby naše služby byly pro Vás dostupnější, otevřeli jsme pro Vás několik poboček, kde Vám rádi podáme veškeré informace k PCO a jeho napojení na Váš objekt.

PCO Praha-západ | PCO Mníšek pod Brdy | PCO Řitka | PCO Čisovice | PCO Líšnice | PCO KlínecMáte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky