Operátor/operátorka dohledového centra

Mníšek pod Brdy

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP) Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP Příspěvek na dopravu do zaměstnání Až 2 000 Kč příspěvek na dopravu do zaměstnání, individuální přístup a práce v přátelském kolektivu. Přizpůsobení směn Vašim potřebám.

Benefity

  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč po zkušební době.

Kontakt - komu se hlásit

Jiří Šašek
Telefon: 602 358 536 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: managerdc@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Operátor/operátorka dohledového centra. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
ihned
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
30 000 - 33 000 Kč / měsíc 20.000 náborový příspěvek, příspěvek na dopravu
  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).

Místo výkonu práce: Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10
Centrála společnosti D.I.SEVEN, a.s.
Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka

Náplň práce

Budete komunikovat s klienty PCO, zásahovými skupinami a servisními techniky EZS. Budete zpracovávat a vyhodnocovat příchozí signály z napojených objektů.
12 hodinové směny.

Místo práce:

Benefity

  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Pitný režim zdarma (káva, čaj, voda)
  • K dispozici šatna a sprcha v objektu

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Požadujeme

  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
  • Loajalitu
  • Zkušenost s 12 hodinovým provozem
  • Zdravotní způsobilost
  • Chuť naučit se něco nového
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet, další systémy výhodou)
  • Zaslání životopisu podmínkou

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.